Sisli
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Künye

 

İSTANBUL MANŞET GAZETESI İMTIYAZ SAHIBI

Engin BELLİ

Sarı Basın Kartı Numarası: 139472

(18 Yıllık Gazetecilik Tecrübesi İle Adil, Dürüst ve Tarafsız Gazetecilik)


Whatsapp İhbar Hattı Numarası:  +90 532 277 67 95

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Hüseyin Koç

 

Haber Müdürü

Musa Bazin

 

Hukuk Danışmanı
Avukat Erdoğan Önalİletişim-Mail
+90 532 277 67 95

+90 535 649 84 22

sultangazihaberekspress@gmail.com

Adres
Dizdariye Mahallesi İhlamur Sokak Atatürk Pasajı Kat:2 No:3 Büyükçekmece-İstanbul

 

GİZLİLİK İLKELERİ


© Copyrigth

istanbulmanset.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları istanbulmanset.com.tr’ye aittir.

Sitemizde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar istanbulmanset.com.tr’ninyazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

İstanbulmanset.com.tr’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. İstanbulmanset.com.tr’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Kaynak gösterilse dahi hiçbir haber izinsiz kullanılamaz.

Bu gazete, Basın Meslek İlkelerine uymayı taahhüt etmiştir.