29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

BAŞARISIZ SİYASETÇİ GÜLBİN AĞAOĞLU İZMİR’E TAŞINDI

Son Dakika - 24 Haziran 2020 23:54 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

CHP Fatih İlçe Örgütünü deyim yerindeyse birbirine katan, parti üyelerini kutuplaştıran ve siyaseten örgüt için kin tutmanın merkez ismi haline gelen CHP Fatih İlçe Eski Sekreteri Siyasetçi Gülbin Ağaoğlu İzmir’e taşındı.

 

Korona virüs tedbirlerinden ortalıkta siyasi poz keserken göremediğimiz Gülbin Ağaoğlu’nun akıbetini merak ettik ve bir de ne duyalım; Siyaseten Yeteneksiz, Beceriksiz ve Başarısız Gülbin Ağaoğlu Fatih’i terk etmiş.

 

AĞAOĞLU’NUN GİDİŞİ FATİH SİYASETİ İÇİN KAZANIM İZMİR SİYASETİ İÇİN İSE BELİRSİZDİR

 

Ağaoğlu’nun Fatih gibi mücadele gerektiren bir ilçeden İzmir gibi tabanı CHP’li olan bir ile taşınması örgüt mensupları tarafından “Ağaoğlu kolayı seçti, gidişi isabet oldu örgüt mensuplarını siyasi dedikodu yaparak birbirine düşürüyordu, mücadeleden kaçtı, onun için başarı değil kişisel ikbali önemliymiş!” gibi yorumlandı.

 

Ağaoğlu’nun Siyasette Kırdığı Potlar dağ olurken, CHP’yi 3-5 yıl önce üye olup, bu süreç içerisinde siyaseten kullandığı tatlı dili ile tecrübeli siyasetçileri dahi kandırmayı başarmıştı. Kişiliği pırıl pırıl olan ancak siyaseten yetersiz ve beceriksiz olan Ağaoğlu siyasette izlediği taktik ile “kötü politikacı” tanımına uyuyor.

 

LÜTFEN BİR DAHA DÖNME FATİH’E

 

Ağaoğlu’nun gidişi sonrası kimi CHP neferleri “bir daha da beklemeyiz, lütfen geri dönme gittiğin yerden, Fatih Ağaoğlu’nun çürük muhalefetinden kurtuldu İzmirli yoldaşlara geçmiş olsun!” gibi Gazetemize açıklamalarda bulundular.

 

Son Dakika - 23:54 A A
BENZER HABERLER