29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

FATİHLİLER YANGIN KORKUSU YAŞADI

Son Dakika - 23 Haziran 2020 01:01 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

Fatih’in ve civar ilçelerin en yoğun hastanelerinden olan Samatya semtinde ki İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin nöroloji kısmında 21.30 sularında yangın çıktı. Yangın paniği ile hastalar pencerelerden ve yangın merdivenlerinden tahliye edildi. Olayda can kaybı ya da yaralanma yaşanmadı.

 

Yangın olay yerine gelen itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede söndürüldü. Hastanede tedavi gören hastaların, çalışan personelin ve sağlık emekçilerin korktuğu kadar Fatihlilerin de yürekleri ağızlarına geldi. CHP Fatih Belediyesi Grup Başkan Vekili ve İBB Meclis Üyesi Kazım Akşahin beraberinde ki CHP İlçe Başkan Yardımcısı Yavuz Nazlıgül ile olay yerine gidip incelemelerde bulundu. Fatihliler ve hasta yakınları ile görüşen CHP’li Akşahin ve Nazlıgül yangının bir hasta tarafından bilinçli çıkartıldığını ifade etti. CHP’lilerin bu iddiası kısa süre sonra güvenlik güçleri tarafından da doğrulandı.

MADDE BAĞIMLISI KUNDAKLADI İDDİASI

 

Büyük paniğe neden olan yangının hastanede tedavi gören madde bağımlısı bir şahsın odasında başladığı güvenlik güçleri tarafından doğrulandı. Kaçan kundakçının yakalanması için operasyon başlatıldı. Yangına ise incelemeler sürüyor.

Son Dakika - 01:01 A A
BENZER HABERLER