29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

O EVLİLİK BİTTİ

Son Dakika - 15 Haziran 2020 12:16 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

2017 yılında ki Referandum sürecinde dünya evine giren Özlem İşbitiren ve Sultangazi’nin tanınmış Politikacılarından Selma Taştekin’in oğlu Ali İhsan Taştekin’in nikah töreninde davetliler İzmir Marşı eşliğinde kutlama yapmıştı. O evlilik bitti ve çiftler yolunu ayırdı.

 

CHP Sultangazi İlçe Eski Sekreteri Selma Taştekin ve eşi Halil Taştekin’in biricik oğulları Ali İhsan Taştekin, Meral ve Mehmet Ali İşbitiren çiftinin kızları Özlem İşbitiren ile Sultangazi Belediyesi Evlendirme Sarayında kıyılan nikah ile 2017 yılında dünya evine girmişti. Çiftin şahitliklerini Ahmet Kuduzoğlu, Ali Kuluptakan ve Milletvekili Mehmet Akif Hamzaçebi yapmıştı. Davetliler arasında dönemin CHP Sultangazi İlçe Başkanı Mustafa Tiryakioğlu, İlçe Başkan Yardımcıları Ali Şahin ve Ali Çelik, İlçe Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Çan ve yönetimi, CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Veli Coşkun, Gazi Cemevi Başkanı Hıdır Karataş, Politikacı Şükrü Yıldız ve Serdal Çelik’te yer almıştı.

 

CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Akif Hamza Çebi nikah sonrası söz alıp o dönemki referandumda hayır oylarına dikkat çekmek istemiş ve “ Bizim gençlerimiz Evet’i sadece nikah masasında bu mutlu günlerinde söyler.” demişti.

 

Nikahta ki mutluluk çok sürmedi ve çift arasında ki aşk bitti. Sultangazi’nin tanınmış Politikacı Ailesinin ferdi olan Ali İhsan Taştekin ve dünya evine girdiği Özlem İşbitiren boşandı.

 

Düğünde çekilen fotoğraflar;

Son Dakika - 12:16 A A
BENZER HABERLER