30° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

SİYASİ ÇIRAK GENÇEL NE ZAMAN HESAP VERECEK?

İstanbul - 14 Haziran 2020 00:14 A A

GAZETECİ ENGİN BELLİ’NİN KALEMİNDEN

 

CHP Fatih Siyaset Dünyası’nın siyaseten başarısız, beceriksiz ve yeteneksiz ismi Gökhan Gençel 6 ay önce gerçekleştirilen ilçe kongresinde Çiçek Abbas filmi misali ustası Soner Özimer’e rakip çıkmış ve sandığın dibini görmüştü. İddiaya göre bu hezimeti hazmedemeyen Gençel salonu ağlayarak terk etmişti. Siyasetin biricik sevimli yüzü dahası çocuk ruhlu adamı olan Gökhan Gençel hüsrana dönen kongre sonrası bir daha ilçe binasına da adım atmadı. Kongrede ki konuşmasında sözde “biz mevsimini” başlatacağını iddia eden ama siyasi çürümenin simgesi olan söylemleri biz Gazetecileri hayli güldürmüştü. İlçede ki devir teslime de katılmayan Soner Özimer’in Siyasi Çırağı Gökhan Gençel şu günlerde havuz sefası yapıyormuş. Allah keyfini arttırsın ancak CHP Fatih İlçe Örgütü ise Gençel’in özellikle harcamalar ile ilgili gelip örgütüne hesap vermesini istiyor. Umarım bu beklentiye Politikacı Gençel ivedi olarak cevap verir. Gençel eğer fırsat bulamıyorsa trol olarak kullandığı Sahte Facebook hesabı Teğmen Kubilay’ı yeniden hareketlendirebilir, oradan da cevap yazabilir.

 

SİYASETÇİ GENÇEL’İN DÖNEMİ KAOSLAR VE SİYASİ LEKELERLE DOLU

 

Elbette bu konular Fatih’te iktidara yürüyen CHP’nin sorunu olduğu kadar Fatihlilerin de sorunudur. Çünkü AKP’den bıktık diyen vatandaşlar CHP’ye sığınmıştır. Ancak CHP’de de her konu şeffaf olarak işlenmeli ve halk bilgilendirilmelidir. Bu maksat ile Politikacı Gökhan Gençel’in siyasi leke olan yönetim anlayışı irdelenmeli ve kaoslarla dolu hamleleri dahil hiçbir şey karanlık kalmamalıdır.

 

KAYIP KENTİN EMANETÇİSİ, SİYASİ MÜPTEZEL BAŞKAN GÖKHAN GENÇEL

 

Politikacı Gökhan Gençel 6 aydır ortalıkta yok. CHP’nin aktif üyesi ve siyasi çalışmalarını bilinmeyen bir yerden bilinmeyen bir şekilde yürütüyor. Tek derdi İştiraklerde görev almak ve ballı kaymak maaşa kavuşmak. Gençel, siyasetçiyim diye etrafta geziyor ama Fatih’te ki hiçbir siyasi çalışmaya dahil olmuyor. Gençel kah Göktürk’te ki evinde kalıyor kah babadan kalma Çatalca’da ki yazlık evinde vakit geçiriyor. Seçim dönemi işsiz olan Gençel şu günlerde SGK’lı bir işte çalışıyor. Yine seçim dönemi bol keseden attığı iş vaatleri ise balon olup uçmuş durumda. Bu yönüyle de Gençel siyaseten müptezel (saygınlığını yitirmiş kişi) olarak anılıyor.

 

AL MUSTAFA’YI VUR GÖKHAN’A

 

Siyasi Müptezellerin sayısı Fatih’te bitmek bilmiyor. Topkapı Mahallesi’nde siyaset yapan CHP’li Mustafa Sami Bayraktaroğlu da Gençel gibi havanda su dövüyor. Aslında farkı yok Bay Mustafa’nın Bay Gökhan’dan. Çünkü ikisi de siyaseten binmişler alamete, gidiyorlar kıyamete. Siyaseten verimsiz topraktan farksızlar. Siyasi tarlalarına ne ekseniz çürüyor, ne koysanız kokuyor. Bazen bu Siyasi Müptezellere acıyayım diyorum sevinsinler istiyorum ancak abartıyorlar, birbirlerini ayartıyorlar. Başlıyorlar zırvalamaya. Bardağı taşırdıklarında ise karşılarında bizleri buluyorlar. Aslında aynı nakarat aynı ezber dinleyenler bıkıyor, bunlar bıkmıyor. Uzun lafın kısası kısır döngüye sahip siyasetçiler biz sizi her zaman eleştireceğiz. Siz de oturup okuyacaksınız. Çünkü biz size ayna tutuyoruz. Öyle sosyal medyadan bize atıp tutmanız da bizi mutlu ediyor çünkü taşı doğru yere atmışız diyoruz ve mutlu oluyorz.

HUKUKU SOPA OLARAK KULLANAMAZSINIZ

 

Son olarak Bay Gençel çok değil sene başında bağırıp çağırıyordun, hani hukuk önünde hesap vermeler vs olacaktı? Akıl hocalığını yaptıkların teşebbüs ettiler hukuku sopa olarak kullanmayı, ancak aldılar cevaplarını. Bağırışlarınız boşmuş çünkü Türkiye’de Hak, Hukuk ve Adalet varmış bunu görmüş olduk. Hukuk sizin oyuncağınız değilmiş bağımsız Cumhuriyet Savcıları ve Hâkimler varmış bunu da gururla bir kez daha görmüş olduk.

İstanbul - 00:14 A A
BENZER HABERLER