30° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

YAKIŞAN ATAMA VE KISKANANLAR

İstanbul - 12 Haziran 2020 23:40 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

Fatih Siyaset Dünyası’nın duayen isimlerinden olan CHP Fatih İlçe Eski Başkanı, Meclis Eski Üyesi ve halen Topkapı Spor Kulüp Başkanı olan Turan Durmuş İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan İSTTELKOM Yönetim Kurulu Üyeliğine atandı. CHP Fatih İlçe Başkanlığı’nın tavsiyesi ve İBB Başkanı İmamoğlu’nun oluruyla yapılan atama Fatihlilerin yüzünü güldürdü. Durmuş Gazetemize yaptığı açıklamada özetle verilen görevi halk için yapacağı ve CHP’nin İBB’de ki zaferinin gelecek yıllarda da devam etmesi gayretinde olacağını söyledi.

Başkan Özimer Gururla Duyurdu!

 

CHP Fatih İlçe Başkanı Soner Özimer atamayı sosyal medya sayfasından gururla paylaştı ve şu cümleleri yazdı; “Eski ilçe başkanlarımızdan, eski meclis üyemiz partimizin bir çok kademesinde başarıyla görev yapmış olan değerli dostum, sevgili arkadaşım sayın Turan Durmuş İstanbul. Büyükşehir belediye iştiraklerimizden İSTTELKOM a yönetim kurulu üyesi olarak atanmıştır. Kendisini kutluyor partimiz, İstanbul ve Fatih ilçemiz adına verimli çalışmalar yapacağına olan inancımla şahsım , yönetim ve örgüt adına başarılar diliyorum.”.

 

Siyaset Fukaraları Kazan Kaldırdı!

 

Bu sevinçli ve yerinde atama sonrası CHP içerisine yuvalanmış kimi siyasi müptezeller ve siyasi sabıkalı çakma solcular sosyal medya sayfalarından yorum yaparak söz konusu kararı sözüm ona eleştirdi. Bunların bir örneği CHP’li olduğunu iddia eden Mustafa Sami Bayraktaroğlu oldu. Siyasi Müptezel Bayraktar kendisinin de Fındıkzade Meydanı’nda kırmızı trafik lambası olarak atandığını söyledi. Anlaşılan içkiyi yine fazla kaçıran Siyasetçi Bayraktar yine saçmalamanın dibine vurmayı başarmıştı. Ne diyelim kendisine yakışan atamayı yine kendisi duyurmuş oldu.

 

Siyasi Çırak Gökhan Gençel Yine Hüsrana Uğradı!

 

CHP Fatih İlçe Başkanı Soner Özimer’in Siyasi Çırağı olan ve karşısına son kongrede “Çiçek Abbas” filminde ki rakip olarak çıkan Başarısız ve Beceriksiz Siyasetçi Gökhan Gençel de son atama ile hüsrana uğradı. Kendisini sözde destekleyen bir kısım siyasi düşkün ile İBB’de koltuk kapma derdinde olan Gençel umduğunu bulamadı ve siyasi yazına kar yağdı. Siyasi Çırağın bir süredir özel sektörde çalıştığı ve daha kıyak maaş için İBB’de çalışmak istediği öğrenildi. Halka hizmet değil, ballı kaymak maaş derdinde olan Siyasetçi Gençel’in ustası Soner Özimer’den referans alırsa İBB’de görev alabileceği dillendiriliyor. Çırak Gençel’in Ustası Özimer’den af dileyip özür dilemesi ile referans alacağı siyasi kulislerde konuşuluyor.

 

Sarmusak Yakışırdı Ancak Olmadı!

 

CHP Fatih Siyaset Dünyası’nın gülen yüzü olan Nail Sarmusak’ın İBB’de görev yapması bekleniyordu. Ancak Sarmusak’ın ataması İmamoğlu tarafından yapılmadı. Devlet terbiyesi alan Sarmusak’ın sonbahar aylarında ki atamalarda görev alması bekleniyor.

İstanbul - 23:40 A A
BENZER HABERLER