23° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

CHP FATİHLİLERİN UMUDU OLDU

İstanbul - 30 Nisan 2020 00:10 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

Corona Virüsü hız kesmeden ülkemizi ve kentimizi kasıp kavurmaya devam ediyor. Dünya’yı saran ve sarsan illet insan sağlığını etkilediği kadar, evlerine kapanmak zorunda kalan vatandaşların ekonomisine de olumsuz etki ediyor.

 

Evlerinden çıkamayan, çıksa dahi çalışamayan, yokluk ve yoksulluk çeken Fatih halkının imdadına CHP Fatih İlçe Başkanlığı yetişiyor. Kıdemli Siyaset İnsanı İlçe Başkanı Soner Özimer’in koordinesinde İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Mahalle Başkanları, Gençlik ve Kadın Kolu Mensupları şu günlerde hummalı bir çalışma yürütüyor.

 

Kıt bütçeleri ile çok iş başardılar!

 

Fatih bölgesinde 24 ve Eminönü bölgesinde 3 Mahalle Başkanı ihtiyaç sahibi aileleri tek tek tespit etti. CHP Fatih Örgütü içerisinden ekonomik durumu iyi olanlardan toplanan bütçe ile 550 adet dolu dolu gıda kolisi hazırlandı. Kolilerin yanına 2 bin adet de maske de eklendi ve Fatihlilere dağıtılmaya başlandı.

İyi ki varsınız CHP Neferleri!

 

Fatih’in cefakâr ve vefalı CHP Neferleri kapı kapı yardımları ulaştırıyor. Fatih’in TOKİ’ci anlayışlı Yerel Yönetimi halktan toplanan bütçe ile hazırladıkları yardımları yine halka sunarken AKP showu yapa dursun, CHP’nin yardımlarında Emek var, Hak var, Adalet var ve Hukuk var. Partizanlık yok, yoksula el uzatmak var.

CHP Neferlerini bu şık davranışlarından dolayı ve insanlara dar günlerinde el uzattıklarından ötürü kutluyor ve ayakta alkışlıyoruz.

 

İstanbul - 00:10 A A
BENZER HABERLER