15° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

SOSYAL MESAFELİ BURUK 23 NİSAN TÖRENİ

İstanbul - 23 Nisan 2020 22:09 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusuna 100. Yılda Corona Virüsün gölgesi düştü. 4 günlük sokağa çıkma yasağı ve tedbirlerinin uygulanması ile Sultangazi’de düzenlenen tören buruk geçti.

 

Çelenk koyma törenine İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir ve 12 Şube Müdürü katılım sağlayabildi. Sabah saat 09:00’da tertip edilen çelenk koyma merasimi Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir’in Atamızın huzuruna çıkıp çelenk koyması ile başladı. Program çelenk takdiminden sonra saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile son buldu. Sosyal mesafeli tören ilçe tarihinin en buruk töreni olarak hafızalarda yer etmiş oldu.

DEMİR İKİ AİLEYİ ZİYARET ETTİ

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Demir ve Şube Müdürleri kutlu günde Yayla Mahallesi’nde yaşayan iki öğrencilerinin ailelerinin evlerine konuk oldu. Minikler ile sohbet eden Demir, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na dikkat çeken konuşma yaptı. Minik öğrenciler Müdürlerini kapıya kadar çıkıp el sallayarak uğurladı.

 

İstanbul - 22:09 A A
BENZER HABERLER