10° Hafif yağmur
  • EURO 7.30
  • DOLAR 6.74

CORONA BAHANE İHANET ŞAHANE

İstanbul - 20 Mart 2020 01:05 A A

GAZETECİ ENGİN BELLİ’NİN KALEMİNDEN

 

Dünya’yı saran ve sarsan Corona Virüsü ülkemizi de etkisi altına almaya başladı. Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan vatandaşlarımıza 3 hafta evde kalma çağrısı yaparken, gözleri uykusuzluktan kan çanağına dönen Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve sağlık emekçileri topyekûn mücadeleye girişmiş durumda. İçişleri Bakanlığı art arda tedbirler yayınlayarak yasaklara uyulması için elinden geleni yapıyor. Yerel Yönetimler ise dezenfektasyon ve bilgilendirme çalışmalar ile toplum sağlığı için çalışıyor. Başta Sultangazi Belediyesi olmak üzere Fatih Belediyesi ve Beşiktaş Belediyesi’ni hatta İBB’yi de corona virüs ile giriştiği mücadeleden dolayı takdir ettiğimi söylemek istiyorum.

 

Bakın kıymetli okurlarım; İçerisinden geçtiğimiz süreç normal bir akış değildir. Dünya yanıyor! Dünya yıkılıyor! Yeni Dünya düzeni teşekkül ediyor! Avrupa yaşlı nüfusunu öksüz bırakmışken, pek çok Avrupa Devleti sınırlarını kapatmışken, Kuzey Kore hastalar için idam mangaları kurmuşken, Çin kan ağlıyorken biz tüm inanmışlığımız ile bu illete karşı direniyoruz.

Bu direnişimizi ise kendini zeki zanneden bazı akılsız ve zekâ özürlüler sosyal medyadan kırmak için var gücü ile çalışıyor. Fiyatlara zam yapan onursuz rantçılar bir yana dursun, ABD ve Almanya menşeili sosyal medya hesaplarının yardakçı gözcüleri ihanetin ve melanetin beşiğini sallıyor. Oturdukları sıcak evlerinden geviş getirerek, kopyala yapıştır ile sözüm ona siyasi ve ekonomik yorum yapan kimi Devlet düşmanı siyasetçi artıkları, FETÖ’nün ve PKK’nın ağzını kullanıyor. Unuttuğunuz bir şey var biz bu ağzı tanıyoruz.

 

Kandilden söz veya yazı ile sufle alan bu terörist hayranları her fırsatta olduğu gibi Yüce Devletimizi yerin dibine batırmak için uğraşıyorlar. Ellerine aldıkları telefon ya da tabletler ile paylaşım yaparak zalimlere hizmet ettiklerinden habersiz Türkiye Ekonomisini ve Sağlığını hedef alanlar müneccimliğe soyunuyor. Devletimizin itibarını Erdoğan düşmanlığı ile harmanlayarak servis eden ayağa düşmüş siyasetçiler saçmaladıkça saçmalıyor. Biz de diyoruz ki; siz verimsiz topraktan farksızsınız. Siyasi anlayışınız da çürük, çarık ve köhne fikirleriniz gibi.

 

İhanet sizin gözlerinizi kapatmış, yine terörist hayranlığı yarım aklınızı başınızdan almış görünüyor. Bu ne saldırganlık? Doğal Afet, Savaş, Salgın vs durumlarda biz Devletimizin yanında durmayacağız da ya ne yapacağız? Bizleri çürük siyasi sohbetlerinizde eleştiri yağmuruna tutan sefiller, siz her kılığa girersiniz, her şey olursunuz ama Devletçi olamazsınız! Sizden Devletçi olmaz bunu biliyoruz.

 

Bildik isimler, sözde kanaat önderleri ve defolu siyasetçi artıkları her felakette olduğu gibi sahnede yine. Felaket tellallığı yapıyorlar koro halinde ve Devletimizi hedef alıyorlar. Bu duruma sessiz kalınır mı? İpsiz sapsız fikirleriniz ile sonu gelmiş bir kitabın ölmüş karakteri gibisiniz. Bu rezilliğiniz ve kepazeliğiniz hafızalardan çıkmayacaktır. Yüce Milletimiz sizi asla unutmayacaktır.

 

Sizleri endişe ve ibretle izliyoruz, takip ediyoruz. Sizlerin derdi corona virüsü değil, sizler PKK ve FETÖ’nün avucuna düşmüş yedeklersiniz. Bunu niçin yapıyorsunuz biliyor musunuz? Bilmediğinizden, acemi, yeteneksiz ve yetersiz olduğunuzdan yapıyorsunuz. Kullanılıyorsunuz bunun farkında değilsiniz.

 

Sizlerin derdi deprem değil, sizlerin derdi maden faciası gibi olaylar değil, sizlerin derdi corona virüsü hiç değil, mağdurlar değil, mağduriyet asla değil, hak savunması ise hiç mi hiç değil. Sizlerin derdi Türkiye düşmanlığıdır! Eğer öyle olmasaydı eleştirileriniz dozu, ayarınızın ölçüsü olurdu. Ancak buna hiçbir zaman müsaade edilmeyecektir. Siz iftira tekeri döndürüyor ve hep bildik nakaratı hep bir ağızdan zırvalıyorsunuz.

 

Kader ağlarını ördüğünde, rüzgâr sert estiğinde, cepheleşme derinleştiğinde, bu ülkenin yiğit evlatları siz mekap severlere gereken cevabı verecektir.

 

Az bekleyin, az sabırlı olun, sonunuz yakın Felaket Tellalları! Türkiye’nin aydınlık günleri de yakın, umudunuzu kaybetmeyin, esen kalın kıymetli okurlarım.

İstanbul - 01:05 A A
BENZER HABERLER