10° Hafif yağmur
  • EURO 7.30
  • DOLAR 6.74

İYİ’LER MÜDÜR DEMİR’İ ZİYARET ETTİ

Manşet - 12 Mart 2020 21:01 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

İYİ Parti Sultangazi İlçe Başkanı Sinan Taşkın ve Yönetim Kurulu Üyeleri İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir’i makamında ziyaret etti.

 

Sultangazili İYİ’leri konuk eden Müdür Demir ziyaretten memnun kaldığını ifade etti ve şunları söyledi; “Siyasi partilerin eğitim konusunda görüş ve fikirlerine önem veriyoruz. Amacımız Sultangazili evlatlarımızın daha iyi şartlarda eğitim ve öğretim görmesidir. Dünya zaten adaletsiz bir dünya ve bu adaletsizlikler içerisinde ülkemizde, ilimizde ve ilçemizde çocuklarımızı hayata hazırlamaya çalışıyoruz. Bu uğurda gecesini gündüzüne katan eğitim neferlerimizin hakkını da vermek lazım. Öğretmenlerimiz ve idarecilerimiz özveri ile çalışıyor. Zaman zaman fikir alışverişinde bulunmak faydalı olacaktır düşüncesindeyim.”.

İYİ BAŞKAN TAŞKIN “ÖNCE EĞİTİM” DEDİ

 

Ziyarette Demir’e teşekkür ederek sözlerine başlayan İYİ Parti Sultangazi İlçe Başkanı Sinan Taşkın da; “Bizler malum bir kongre sürecinden çıktık. Eğitim Politikaları ile ilgili bir çalışmamız var. Bu maksatla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret etmek istedik. Bizim için önce eğitim geliyor. Sultangazi’de geleceğe güvenle bakmanın yolu çocuklarımızın eğitiminden geçer. Bunun farkındayız. Cefakâr ve emektar eğitim camiamıza sizin nezdinizde teşekkür ediyoruz. Özverili çalışmalarınız takip ediyoruz. Bizlerinde zaman zaman diyeceği önereceği konular olacaktır. Bunları da sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız. Meclis Üyelerimiz de sizlerin sesiniz olacaktır Belediye Meclislerinde.” konuşmasını yaptı.

 

Nezaket ziyareti toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

 

Manşet - 21:01 A A
BENZER HABERLER