Hafif yağmur
  • EURO 7.30
  • DOLAR 6.74

İYİ’LERE ÇİFTE ZİYARET

İstanbul - 10 Mart 2020 22:57 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

İYİ Parti Sultangazi İlçe Teşkilatı’nın bugün siyaset arenasından seçkin konukları vardı.

 

Kongresini tamamlayan ve rotasını 2023-2024 seçimlerinde iktidar olmaya çeviren Sultangazi İYİ’leri önce Millet İttifakı’nın lokomotifi CHP Sultangazi İlçe Örgütü ziyarette etti. CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, Belediye Başkan Adayı Tecrübeli Siyaset İnsanı Mimar Haluk Bozkurt ve CHP Neferleri İlçe Başkanı Sinan Taşkın’a hayırlı olsun dedi. Belediye Meclis Üyelerinin de eşlik ettiği ziyarette Millet İttifakı’nın ruhu yaşatılmaya devam edilecek dendi.

CHP’lilerin ziyaretinden sonra İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu ve İl Yöneticileri Sultangazili İYİ’lere konuk oldu. Başkan Kavuncu kongre ile iş başına gelen Sinan Taşkın’a hayırlı olsun dedi ve mazbatasını teslim etti.

Büyük heyecan ve coşkunun olduğu ziyaretlerde İYİ’lerin keyfine diyecek yoktu. Gazetemize açıklama yapan Kıdemli Siyasetçi Sinan Taşkın; “Biz Millet İttifakı ruhunu güçlendirerek Sultangazililere hizmet etmeye devam edeceğiz. Herkes görecek ki 2023-2024 seçimlerine İYİ’ler damga vuracak. Biz inanıyoruz, vatandaşımızın teveccühü büyük olacaktır. Biz günden güne büyüyen bir hareketiz ve Türkiye’nin umuduyuz, özlenen birleştirici bütünleştirici tablo İYİ’ler sayesinde olacaktır.” dedi.

Bizler de halka ulaşan hizmetin kalitesinin etkin muhalefet ile yükseleceğini bildiğimizden ötürü ve Gazeteciliğin özünde muhalif olma şiarından dolayı Millet İttifakı’nın yanındayız. Yolunuz bahtınız açık olsun Milletin Vefalı Emektar Aziz İnsanları!..

 

İstanbul - 22:57 A A
BENZER HABERLER