23° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

ATATÜRK DÜŞMANI FESLİNİN LOKANTASINDA İMAMOĞLU YEMEK YEMİŞ

Manşet - 27 Kasım 2019 23:34 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

Mülkiyeti Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e düşman olan Fesli Püsküllü Tarihçi olduğu iddia edilen Kadir Mısıroğlu’na ait olan Beykoz Yakamoz Lokantası’nda İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yemek yediği ortaya çıktı. İmamoğlu’nun lokanta çıkışı garsonlarla hatıra fotoğrafı çektirdiği görüldü.

 

Geçtiğimiz dönem İBB Meclisin CHP’li Meclis Üyeleri bahse konu lokanta için kaçak ihbarında bulunmuş dahası konuyu İBB Meclis Gündemine taşımıştı. İmar kayıtlarına göre de Yakamoz Lokantasının denize doğru 250 m2 kaçak olduğu CHP’li Meclis Üyeleri tarafından ortaya çıkartılmıştı. Bahse konu lokanta için Kültür Varlıkları Koruma Kuruluna da CHP’li Başarılı dönemin Meclis Üyeleri Hüseyin Sağ ve Nadir Ataman ihbarda bulunmuştu.

 

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun 21 Mayıs 2019 tarihinde şaibeli lokantaya gidip MSP döneminin Adalet Bakanı İsmail Müftüoğlu ve İstanbul eski Valisi Hüseyin Avni Mutlu ile 23 Haziran seçimleri öncesi yemek yediği ortaya çıktı.

 

Bu yemek işletme çalışanlarının çektirdiği fotoğraflar ile belgelenmiş oldu. İBB Başkanı İmamoğlu’nun seçim döneminde Gazi Mustafa Kemal Atatürk düşmanı Püsküllü Mısıroğlu’nun şaibeli lokantasına gitmesi CHP’lileri derinden üzdü.

Fotoğraf: Sözcü Gazetesi

Manşet - 23:34 A A
BENZER HABERLER