26° Parçalı az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

SULTANGAZİLİLER İYİ OLUYOR!..

Manşet - 18 Kasım 2019 00:10 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

23 Haziran İBB Seçimlerinden sonra İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu Sultangazi’ye 2. ziyaretini gerçekleştirdi. İl Başkanı Kavuncu, Sultangazi Teşkilatına yeni katılan 100 üyenin rozetini taktı, gündeme dair görüşlerini bildirdi. Siyasetin Tecrübeli ismi Kavuncu, Teşkilatın heyecanlı İlçe Başkanı Sinan Taşkın ile birlikte teşkilatına ve gazetecilere hitaben konuşma yapıp, İYİ Parti’nin son yılların en kritik ve en iyi çıkış yapan siyasi partisi olduğunu dile getirdi.

 

İYİ Parti Sultangazi İlçe Teşkilatı, İstanbul İl Başkanları Buğra Kavuncu’yu konuk etti. Kavuncu, Sultangazi Teşkilatına yeni katılan 100 üyenin yaka rozetlerini bizzat taktı. İYİ Parti İlçe Başkanlığı’nda gerçekleştirilen yeni üye katılım merasimi öncesi teşkilatına ve gazetecilere konuşan Kavuncu özetle şunları söyledi; “Türkiye’de yeni bir dönem başladı. Bu dönemin en büyük, en önemli ve en kritik aktörü İYİ’lerdir. Çünkü bu devrin açılmasında bizlerin büyük çabası var. İYİ Parti olmadan ülkemizde hiçbir siyasi partinin seçimlerden tek başına ya da ittifaklarla zaferle çıkmasının ihtimali yok. İBB Başkanımız Ekrem Bey için kampanya direktörü bir kitap yazdı. Kahramanın Yolculuğu isimli kitaptır bu. Bir kitap üzerinden tartışma yürütmek çirkin ve hoş değildir. Geçirilen süreci futbol müsabakasına benzetirsek, takımın başarısı söz konusudur, bu tartışmalara son vermek için önce takımın başında ki hocanın ilk iş olarak konuyu tartışmaya açan oyuncunun kulağını çekmesi lazımdır. İBB zaferi ekip ve takım oyunu ile mümkün oldu. Herkesin emeği vardır eşit ve adil olmak gereklidir. Bizlerin koruma polisleri İçişleri Bakanlığı tarafından geri çekildi. İktidar partisinin İl ve İlçe Başkanlarının korumaları yerinde duruyor. Bizim Allah’tan başka kimseden korkumuz yok, bunu bilmiyorlar herhalde. İBB çalışanlarına AKP’li bazı şefler tarafından sırf benimle fotoğraf çektirildiği için zulüm yapılıyormuş, bunu da gelecek hafta gidip yerinde araştıracağım. Kimseyi ezdirmem, sahip de çıkacağız.” dedi.

 

Güncel siyasete dair 30 dakika boyunca konuşan Kavuncu’yu Sultangazili İYİ’lerin Başkanı Sinan Taşkın, İl Başkan Yardımcıları, Sultangazi İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İYİ üyeler, Meclis Üyeleri Kemal Karuç ve Enver Hamzaoğlu can kulağı ile dinledi. Sultangazili İYİ’ler Kavuncu’ya toplantı sonrası çeşitli hediyeler takdim etti.

 

Manşet - 00:10 A A
BENZER HABERLER