16° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

İYİ’LER MEYDANI BOŞ BIRAKMIYOR

Manşet - 23 Eylül 2019 23:36 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

 

31 Mart, 23 Haziran derken Türkiye seçim atmosferinden çıktı. Ancak İYİ Parti Sultangazi İlçe Başkanlığı meydanları terk etmiyor. 15 Temmuz Şehitler ve Gaziler Meydanı’nda üye katılım çalışması yapan İYİ’ler minik çocukları da balon ve kalem ile sevindirdi.

 

İYİ Parti İlçe Başkanı Sinan Taşkın öncülüğünde İYİ Parti Sultangazi İlçe Teşkilatı 15 Temmuz Şehitler ve Gaziler Meydanı’nda üye katılım çalışması yaptı. Sultangazililerin ilgisi de desteği de İYİ’lere büyük oldu. Kimi vatandaşlar İYİ Parti hakkında bilgi alırken kimileri ise tereddütsüz üye formunu imzalayıp İYİ saflarına geçti.

Minik çocukları da unutmayan İYİ’ler meydandan aileleri ile gelip geçen küçük çocuklara balon hediye etti. Balonların yanında kalem de hediye alan çocukların mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Çalışmalar ile ilgili Gazetemize konuşan İYİ Parti İlçe Başkanı Sinan Taşkın şunları söyledi; “Türkiye’nin siyasette özlenen barışçıl ortamı İYİ Parti ile sağlanacaktır. Bizler seçimler dolayısı ile gerilen siyasi atmosferi yumuşatmak için sağduyumuzu her zaman koruduk, koruyoruz. Vatandaşımızın bize verdiği güç ile ilçemizin sokaklarında ve meydanlarında olmaya devam edeceğiz. Bizler ‘önce insan’ diyenlerdeniz. İYİ’ler her zaman sorunlarla mücadele eden ve çözüm üretmeye çalışanlardır. Üye çalışması yaptık ve vatandaşın ilgisi büyük oldu. Her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Biz 2023 seçimlerine hazırlanıyoruz. Bizlerin hedefi halka daha iyi hizmet edebilmektir. Hizmetin halka ulaşan kalitesinin artmasını da hedefliyoruz. Hali hazırda Belediye Meclisinde Kemal Karuç ve Enver Hamzaoğlu Meclis Üyemiz olarak Yerel Parlamento’da bizleri temsil ediyor. Sultangazililerin derdi sıkıntısı varsa talepleri de varsa İYİ’lerin kapısın çalsın. Biz halka hizmetin hakk’a hizmet olduğunu düşünüyoruz. Tüm Sultangazili hemşehrilerimizi çay içmeye ve bizleri tanımaları için partimize bekliyoruz.”.

 

 

Manşet - 23:36 A A
BENZER HABERLER