16° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

CHP’DEN EMEKTARLARINA ŞIK DAVRANIŞ

Manşet - 16 Eylül 2019 00:58 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

Cumhuriyet Halk Partisi 31 Mart Mahalli İdareler ve 23 Haziran İBB Seçiminde görev alan emektarlarını unutmadı. CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun talimatıyla seçim günü sandıkları tutan, okullarda görev alan ve gece yarısına kadar görev yerlerini terk etmeyen sorumluluk sahibi görevlilerine teşekkür belgesi hazırladı. CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz İl Başkanı Kaftancıoğlu imzalı Teşekkür Belgelerini hak sahiplerine törenle teslim etti.

Gazi Mahallesi’nde merkezi bulunan Sivas İli Akkoç Köyü Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği’nde gerçekleştirilen takdim merasiminde İlçe Başkanı Murat Poyraz örgütüne seslendi ve şunları söyledi; “Çok zor bir seçim dönemi geçirdik, 31 Mart yoğundu ancak 23 Haziran İstanbul’un kaderini değiştirdi. Bu başarılar sizlerin emekleri sayesinde oldu. Bir takım oyunuydu ve başardık. Sandıkları terk etmedik, koruduk, hakkımızı yedirmedik. Başarı bizim oldu. Başarı inananların oldu. CHP Neferlerinin oldu. Sayın İl Başkanımız sizlere teşekkür etmek maksadı ile belge hazırlattı. Sizlere ben de çok teşekkür ediyorum. Umutlu mutlu yarınlar bizimdir.”.

 

Poyraz konuşmasının ardından teşekkür belgelerini sahiplerine dağıtmaya başladı. İlçe Başkanı Poyraz’a İlçe Başkan Yardımcısı Cemal Ardıç ve CHP Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Zeki Görer de eşlik etti. Teşekkür Belgeleri seçimlerde görev alan emektarlara tek tek teslim edildi. Böylelikle CHP tarihinde bir ilk yaşandı. CHP ilk defa seçimlerde görev yapan sandık görevlilerini hatırlamış dahası şık davranışa imza atmış oldu.

 

Manşet - 00:58 A A
BENZER HABERLER