30° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

ARAÇLARINIZIN KIŞ BAKIMLARINI YAPTIRIN!..

Manşet - 14 Eylül 2019 00:29 A A

HABER-YORUM: ENGİN BELLİ

 

Yaz mevsimini geride bıraktık. Önümüz kış ve hava şartları çetin olmadan araçlarınızın kış bakımlarını mutlaka yaptırın. Özellikle akümülatör sorunu ile karşılaşmak istemiyorsanız, evden çıktığınızda aracınızı sağlıkla çalıştırmak için mutlaka yetkili servislere gidiniz. Sultangazi’de Nar Akü Hoca Ahmet Yesevi Bulvarı numara 30’da yeni şubesi ile hizmete açıldı. Gezici servisi ile de vatandaşların hizmetinde olan Nar Akü işinin ehli yetkili servis konumunda.

Nar Akü firmasının sahibi Fatih Bostan Gazetemize konuştu ve şunları söyledi; “Kış mevsimi gelmeden mutlaka akümülatörlerin kontrol edilmesi, seviyelerinin ölçülmesi gerekirse değiştirilmesi gerekmektedir. Halk dili ile akü sorunu bir anda ortaya çıkar ve aracın yolda kalmasına neden olur. Bu da çekici, servis vs derken maliyet olarak vatandaşa geri döner. Aksaklık çıkmadan vatandaşlarımızı Nar Akü’ye bekliyoruz. Fiyatlarımız piyasanın altında ve hizmet kalitemiz ise yine rakiplerimize göre üst seviyededir. Tercihlerinizde memnun kalma garantimiz var. Hemşehrilerimizi bekliyoruz.”.

Bizlerde İstanbul Manşet ve Haber Ekspress Gazetesi Ailesi olarak işi ehline bırakın, Nar Akü’ye uğramadan akümülatör satın almayın diyoruz.

Manşet - 00:29 A A
BENZER HABERLER