26° Parçalı az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

BAŞKAN ÖZEL; “SEÇİM BİTTİ ÖNÜMÜZE BAKACAĞIZ!..”

Manşet - 25 Haziran 2019 01:20 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

Türkiye’nin gözü kulağı üzerinde olan 23 Haziran İBB Seçimi nihayet son buldu. Cumhur İttifakı ve Millet İttifakı arasında kıran kırana geçen seçimde zafer Millet İttifakı’nın oldu. Seçim sonrası ise MHP Sultangazi İlçe Teşkilatı’nın özverili çalışmaları hafızalarda kaldı.

 

MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel ve kurmayları sandıkların oy kullanılmasına açılması ile birlikte deyim yerindeyse teyakkuza geçti. İlçe genelinde 3 bin Ülkücü okullarda yerini aldı. Başkan Özel ve kurmayları okulları tek tek ziyaret etti. MHP’liler kimi zaman yaşlılara yardım etti kimi zaman seçim heyecanına kurban olan sandık görevlilerinin tartışmaları tatlıya bağladı. Diğer parti mensupları ile de sohbet etmeyi ihmal etmeyen Ülkücüler sağduyulu davranışları ile vatandaşın takdirini topladı. Başkan Özel’in özel ilgisi çocuklara oldu. İlçenin tüm okullarını gezen ve kontrollerini yapan MHP’liler Cumhur İttifakı’nın zaferi için canla başla çalıştı. Millet iradesi Cumhur İttifakı’ndan yana tecelli etmedi fakat MHP’nin zafer odaklı üstün çabası hafızalara kazındı.

 

 

Seçim sonrası Gazetemize konuşan Başkan Özel; “Seçimi kazanan rakibimizi tebrik ediyorum öncelikle. Kadim kentimiz demokratik bir seçim yaşadı. Birkaç aksaklık dışında sorun olmadı. İstanbul’da seçim havası artık bitti. Önümüze ve işimize bakacağız. Siyasi çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Bizler Milliyetçi Ülkücü Hareket olarak Ülkemizin ve Milletimizin bekası için kaya gibi sert buradayız, hazırız. Meclis Üyelerimiz aracılığı ile de Meclis çalışmalarını dikkat ile takip edeceğiz. Seçim sonrası halkımızın takdirinin eksildiğini gördük. Bunun üzerine siyasi çözümlemeler yapacağız elbette. 2023 seçimleri için çalışmalarımıza şimdiden başlıyoruz. Doğru yoldan şaşmadan yürüyüşümüz devam edecek. Bizler Vatan ve Millet aşkının Türklük şuuru ile harmanlandığı Başbuğ Atatürk ve Başbuğ Türkeş’in izinde yürüyenleriz. Liderimiz Devlet Bey’in emrindeyiz. Sağduyunun egemen olduğu her platformda varız. Sizler de seçim günü nezaketimize şahitlik ettiniz. Aziz Milletimizin her daim yanındayız.” dedi.

 

 

Manşet - 01:20 A A
BENZER HABERLER