27° Parçalı az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

AKER UYARDI; “ANKETLERE ALDANMAYIN, SANDIKLARA SAHİP ÇIKIN!”

Manşet - 22 Haziran 2019 16:44 A A

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Adayı ve Avrupa Sorumlularından olan Almanya Kurucu İcra Komitesi Mensubu Sanayici İş İnsanı Ali Aker İstanbul seçmenini uyardı. Aker Gazetemize yaptığı açıklamada; “İktidar seçim sürecini manipüle etmek için sahte anketler üretiyor, Millet İttifakı mensuplarının rehavete kapılmasını istiyor, böylelikle sandıkta çeşitli oyunlar oynayarak sözde zafer kazanmak istiyorlar. Sandıkları terk etmeyeceğiz. Tüm Teşkilat Mensuplarımıza açık çağrımdır. Sandıklara sahip çıkın!” dedi.

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Adayı ve Avrupa Sorumlularından Almanya Kurucu İcra Komitesi Mensubu Sanayici İş İnsanı Ali Aker ve İYİ Parti Sultangazi İlçe Başkanı Sinan Taşkın Yerel Siyaset Uzmanı Gazeteci Engin Belli ile seçime saatler kala bir araya geldi. Aker ve Taşkın, Gazeteci Belli’ye İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun selamlarını iletip seçim süreci hakkında değerlendirmelerde bulundu.

 

Gazetemize konuşan Ali Aker İstanbulluları uyardı ve özetle şunları söyledi; “ Heyecanla geçen bir sürecin sonuna geldik. Bu sürece Aziz Milletimiz sandık başına giderek noktayı koyacak. İnanıyor ve temenni ediyoruz ki Millet İttifakı’nın zaferi yakındır. 24 Haziran sabahına İstanbul bambaşka uyanacaktır. Umudun, huzurun, istikrarın, barışın ve özgürlüklerin şehri İstanbul hak ettiği yönetime kavuşacaktır. İktidar seçim sürecini manipüle etmek için sahte anketler üretiyor, Millet İttifakı mensuplarının rehavete kapılmasını istiyor, böylelikle sandıkta çeşitli oyunlar oynayarak sözde zafer kazanmak istiyorlar. Sandıkları terk etmeyeceğiz. Tüm Teşkilat Mensuplarımıza açık çağrımdır. Sandıklara sahip çıkın! Bir an olsun sandıkları terk etmeyin. Hassasiyetinizi en üst seviyede koruyun.”.

 

Manşet - 16:44 A A
BENZER HABERLER