15° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

FATİHLİLER İMAMOĞLU İÇİN BİRLİK OLDU

Manşet - 11 Haziran 2019 01:06 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

İstanbul’un kader oylaması olacak olan 23 Haziran İBB Seçimi için Fatih Muhalefeti topyekûn mücadele veriyor. CHP ve İYİ Partili neferler seçim sathı mailini bir an olsun terk etmiyor. Fatih’te heyecan doruk noktasına ulaşmış durumda. Sokaklarda stant çalışmaları sürüyor, ev ziyaretleri milletvekilleri ile yapılıyor, Fatih’in 57 mahallesi adeta karış karış geziliyor ve İmamoğlu’nun zaferi için ne gerekiyor ise yapılıyor.

 

CHP Fatih İlçe Başkanı Gökhan Gençel ve İYİ Parti Fatih İlçe Başkanı Özcan Çeliksiz koordinesinde yürütülen 23 Haziran İBB Seçimi çalışmaları Fatih’te hız kesmeden devam ediyor. 57 Mahallesi bulunan ilçede muhalefet adeta İmamoğlu seferberliği ilan etmiş durumda. 31 Mart’tan sonra Demokrasi Çadırlarında yakalanan birlik ve beraberlik ruhu 24 Haziran Seçimi için çığ gibi büyüyerek devam ediyor. Partiler arası diyalog hiç olmadığı kadar güçlü bir görünüm sergiliyor. Parti içi muhalefet bir yana bırakılmış durumda ve İmamoğlu’nun seçimden zaferle çıkması için canla başla çalışılıyor.

 

İmamoğlu gönüllüleri ilçenin işlek noktalarında stant çalışması yapıyor. Milletvekilleri eşliğinde evleri ziyaret eden CHP Örgütü ve İYİ Parti Teşkilatı Emekçileri seçmenden Ekrem İmamoğlu için destek istiyor. Önceki gün Kocamustafapaşa Meydanda buluşan yaklaşık 100 kişilik İmamoğlu Gönüllüsü vatandaşa Türk Bayrağı hediye etti ve sandıkta destek istedi.

 

Fatih hiç olmadığı kadar büyük bir mücadeleye sahne oluyor. Vatandaşlar ise gördükleri güçlü birliktelik karşısında İmamoğlu’na destek vereceklerini ifade ediyorlar. Genç, yaşlı, çocuk İmamoğlu’nun zaferine inanmış durumda.

 

Manşet - 01:06 A A
BENZER HABERLER