15° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

BAŞKANLAR EN ÇOK ÇOCUKLARI MUTLU ETTİ

Manşet - 4 Haziran 2019 18:08 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

Ramazan Bayramı’nın ilk günü Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanlığı’nda Bayramlaşma heyecanı yaşandı. Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun ve İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu teşkilatı ile bayramlaştı. Başkan Dursun ve Yiğitoğlu en çok ilgiyi çocuklara gösterdi. Dursun ve Yiğitoğlu minik yavruları tek tek kucakladı ve bayram harçlıklarını da vermeyi ihmal etmedi.

 

Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanlığı’nda bayramlaşma heyecanı vardı bugün. Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun ve İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu himayesinde gerçekleştirilen Bayramlaşma programına İlçe Eski Başkanları Suzan Dağlar Civan ve Murat Atım, Milletvekili Adayı Halil Poyraz, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Birinci ve Nurcan Öztürkmen, İl ve İlçe Başkan Yardımcıları, Ak Partili Meclis Üyeleri, Teşkilat Mensupları, Mahalle Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

BAYRAM TATİLİNİZİ KISA TUTUN İBB SEÇİMİ VAR

 

Bayramlaşma programında konuşma yapan İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu tatilin 2 gün ile sınırlı tutulmasını ve seçim sathı mailinde çalışmalara devam edilmesini istedi. Başkan Dursun ise seçim kazanmanın sevincini yaşayamadığını İBB’nin kazanılması için Sultangazi’den en az 25 bin oy fazla beklediğini söyledi. İlçe Eski Başkanı Murat Atım ise Belediye Başkan Yardımcısı görevi üstlenen Nurcan Öztürkmen’i onura eden konuşma gerçekleştirdi. Belediye Başkan Yardımcısı Öztürkmen de heyecanına yenik düşse de başkanlarına ve teşkilat mensuplarına teşekkür eden bir konuşma gerçekleştirdi. Ramazan Bayramı’nın ruhuna uygun olarak kutlamaların yapıldığı konuşmaların sonunda İlçe Başkanı Yiğitoğlu ve Belediye Başkanı Dursun programa katılanların elini tek tek sıkarak ilçe başkanlığından uğurladı.

 

BAŞKANLAR ÇOCUKLARI MUTLU ETTİ

 

Başkan Dursun ve İlçe Başkanı Yiğitoğlu en büyük ilgiyi çocuklara gösterdi. Dursun ve Yiğitoğlu minik yavruları tek tek kucakladı ve bayram harçlıklarını da vermeyi ihmal etmedi.

 

GAZETECİLERE DE İLGİ YOĞUN OLDU

 

Yüzlerde gülümsemenin eksik olmadığı, nezaketle konukların karşılanıp uğurlandığı Sultangazi’de ki Bayramlaşma programında Yerel Gazetecilere de ilgi yoğun oldu. Başkan Dursun, İlçe Başkanı Yiğitoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Öztürkmen ve Birinci, İlçe Başkan Yardımcısı Alihan Genç ve Mehmet Salih Ekinci, İlçe Eski Başkanları Civan ve Atım Gazeteciler ile özel olarak ilgilendi. Başkan Dursun “Gazeteciler bizim için çok önemli, ilçemizin sesi olduğunuz için var olun, katılımınızdan dolayı teşekkür ederim.” dedi. Ak Parti İlçe İdare Amiri Harun Dağeri ise Gazetecilere mihmandarlık yaptı.  Dağeri, Gazetecilerin yanından bir an olsun ayrılmadı ve ikramlarda bulunarak gönüllerde taht kurdu.

 

Manşet - 18:08 A A
BENZER HABERLER