16° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

İYİ’LER “HER ŞEY İYİ OLACAK” BALONU DAĞITTI

Manşet - 30 Mayıs 2019 02:00 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

Yaklaşan 23 Haziran İBB Seçimi öncesi İYİ Parti Sultangazi İlçe Teşkilatı 15 Temmuz Şehitler ve Gazileri Meydanı’nda “Her Şey İYİ Olacak” balonu dağıttı.

 

Sultangazili İYİ’ler Merkez Camii önüne iftardan sonra stant kurdu. İYİ’ler kurdukları stantta hem 23 Haziran için seçmenden Ekrem İmamoğlu’na destek istedi hem de “Her Şey İYİ Olacak” balonu dağıttı. Balonlara en büyük ilgi çocuklardan geldi. Minikler İlçe Başkanı Sinan Taşkın ve yönetim kurulu üyelerinin dağıttığı balonları almak için adeta yarış yaptı. Yüzlerce balonu alan miniklerin sevinci gözlerinden okunuyordu. Balonları dağıtan İYİ’ler de çocukların mutluluğu ile mutlu oldu.

 

Balon dağıtımı sırasında Gazetemize açıklama yapan İYİ Parti İlçe Başkanı Sinan Taşkın şunları söyledi; “Son iki gündür 15 Temmuz Şehitler ve Gaziler Meydanı’mızda stant çalışması yapıyoruz. Vatandaşımızın ilgisi büyük oluyor. İBB Seçiminde ittifak ortağı olarak desteklediğimiz Sayın Ekrem İmamoğlu için vatandaşlarımızdan destek istiyoruz. Zaten görüyoruz ki Sultangazililerin ilgisi de desteği de büyük oluyor. Çalışmamızı biraz renklendirelim istedik, bunun için minik yavrularımıza balonlar hazırladık. Bu balonları çocuklarımıza veriyoruz. Onların mutluluğu da bizi mutlu ediyor. Geleceğe güvenle bakmak için 23 Haziran’da tüm seçmenlerin sandık başına gitmesini ve Ekrem İmamoğlu’na destek olmalarını istiyoruz. Çocuklarımızın geleceğe güvenle bakması için İmamoğlu’nun İstanbul’a Başkan olması şart. İstanbul seçimleri bir dönüm noktasıdır. AKP iktidarının yıkılma süreci başlamıştır. Bu süreç AKP için kaçınılmaz olan bitişin başlangıcıdır. Sona gelindi. AKP için deniz bitti kara göründü. İYİ’lerin durduğu yer hak’tan yana halktan yanadır. İYİ’ler samimiyetle, gayretle bu süreci tamamlayacak ve 23 Haziran akşamı Aziz Milletimizin zaferi yaşanacaktır. Seçmenin iradesi sandıkta tecelli edecektir. İstanbul’u ehline emanet edecek olan halkımızın yüzü gülecektir. İstanbul için çare var diyoruz, çare İYİ’ler çare Ekrem İmamoğlu’dur. Sultangazililer İYİ olanı tercih etsin diyorum. Yaklaşan Ramazan Bayramımızı tebrik ediyorum.”.

 

Manşet - 02:00 A A
BENZER HABERLER