26° Parçalı az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

CHP GÖNÜL SOFRASI KURDU

Manşet - 27 Mayıs 2019 22:54 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı Ramazan’ı Şerif’in ruhuna uygun olarak her yıl kurduğu Gönül Sofrası’nı Uğur Mumcu Mahallesi 2278. sokakta kurdu. İlçe Başkanı Murat Poyraz himayesinde gerçekleştirilen iftar programına 2 bin Sultangazili vatandaş katıldı. Yemek israfının yaşanmadığı ve herkese dağıtılan iftarlıklar sayesinde Sultangazililer huşu içerisinde oruç açmanın keyfini yaşadı. İftar programında siyasi propaganda da yapılmadı.

 

Gönül sofrası için Gençlik Kollarının hummalı hazırlıkları akşam saatlerinde başladı. Beşiktaş Belediyesi’nin sponsorluğunda ve CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz himayesinde gerçekleştirilen iftar programına CHP Milletvekili Gökhan Zeybek ve Yüksel Mansur Kılınç, Sultangazi’den sorumlu Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, CHP İstanbul İl Başkan Yardımcıları Yeter Büyükdurmuş, BELTAŞ Müdürü ve Beşiktaş Belediyesi Meclis Üyesi İnan Güney, Sultangazi Belediye Başkan Adayı Haluk Bozkurt ve ailesi, İYİ Parti İlçe Başkanı Sinan Taşkın ve Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP’li Belediye Meclis Üyeleri, CHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Mahalle Muhtarları, STK Temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

 

İftar saatinin yaklaşması ile eller dualar eşliğinde semaya açıldı. Yemek israfının yaşanmadığı ve herkese dağıtılan iftarlıklar sayesinde Sultangazililer huşu içerisinde oruç açmanın keyfini yaşadı. İftar programında siyasi propaganda da yapılmadı. İftardan sonra vatandaşlar konuklar ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Manşet - 22:54 A A
BENZER HABERLER