30° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

CHP NEFERİ ÖZİMER “ÇAYLAR BİZDEN” DEDİ

Genel - 26 Ekim 2018 00:34 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

Ülkemiz hızla Yerel Seçimlerin yapılacağı tarih olan 31 Mart 2019’a doğru yol alıyor. İstanbul’da Ak Parti ve CHP arasında iktidar mücadelesi çoktan başladı. CHP’nin gözünü iktidar olmaya diktiği Fatih’te de CHP Fatih Belediye Başkan Aday Adayı Soner Özimer ilçenin 57 mahallesinde seçmenle buluşuyor. Tecrübeli Siyaset İnsanı Özimer’in organizesinde gerçekleşen etkinliğin ismi “Çaylar Bizden”. Dile yakışan söylemi ise “Sohbet ve Soruları Anlatmak Sizden”.

 

Kıdemli Siyaset İnsanı Belediye Başkan Aday Adayı Soner Özimer Şehremini Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. CHP Fatih İlçe Örgütü’nün neferlerinin de katıldığı toplantıya ilgi yoğun oldu. Mahalle sakinleri çaylarını içerken Özimer söz aldı ve “ Fatih’in kentsel dönüşüm adı altında rantsal dönüşüme kurban gitmemesi için, tarihi dokunun zedelenmesi için, turizmin zarar görmemesi için harekete geçtik ve AKP iktidarına Fatih’te son vermek için kolları sıvadık. 2019 seçimleri son seçim değil. 2019 seçimleri varlık ve yokluk mücadelesidir. Fatih halkı bunu anlamalıdır. Bizler bunun için mahalle sakinleri ile bir araya geldik. Sokaklarında vakit geçirdiğimiz esnafından alışveriş yaptığımız ilçemizde hep birlikte Sosyal Belediyecilik anlayışını vatandaşımıza yaşatacağız. Hepimizin özlemi eşit şartlarda kaliteli hizmet almaktır. Ötekileştirilmiş anlayışı ret ediyoruz. Fatih Belediye Meclisi’nde mücadelemizi veriyoruz. CHP İlçe Başkanlığı dönemimde de AKP’nin karşısında durdum. Şimdi bu şiar ile gelin AKP’yi Fatih Belediyesi’nde kapı önüne koyalım. CHP’nin şanlı bayrağını özlem duyduğumuz iktidar arzusu ile Fatih’e dikelim. Zafere az kaldı. 1 Nisan sabahı bambaşka bir Fatih olacak. Biz inandık, sizlerde güç verirseniz CHP kazanacaktır. Aday Adayıyım, partim bu görevi bana verirse ki ben her şartta seçim satında olacağım, AKP’yi iktidardan devireceğiz. Sandıkta bu zihniyeti tarihin tozlu raflarına kaldıracağız. Güç verin biz iktidar olalım güç verin ki sizin iktidarınız halkın iktidarı Fatih’te egemen olsun. Ben yaptım oldu dönemi bitiyor. CHP geliyor ve vatandaşın yüzü gülecek.” dedi.

Şehremini Mahalle sakinleri Başkan Özimer’e sorunları iletti. Mahalle sakinleri parkları mesken tutan uyuşturucu satıcılarından tutun, kafeteryalarda nargile sunumunu, motosiklet istilasına, İETT’nin durak ismi değiştirmesine kadar sorunlarını CHP’lilere bildirdi. CHP’liler sorunları titizlikle not alıp çözüm için seçmene sandığı gösterdi. Toplantıya CHP Grup Başkan Vekili Kazım Akşahin ve Kent Savaşçısı Meclis Üyesi Fazıl Uğur Soylu’da katılım sağladı.

 

Çaylar Bizden toplantılarının seçim gününe kadar devam edeceği öğrenildi.

 

 

 

 

 

 

 

Genel - 00:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.