Açık
  • EURO 6.10
  • DOLAR 5.37

SAADET PARTİSİ BİRLİK VE KARDEŞLİK ÇAĞRISI YAPTI

Genel - 7 Ekim 2018 21:42 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

Saadet Partisi Esenler İlçe Teşkilatı “ İlçe Sorunları ve Yaklaşan Yerel Seçimler ” gündemli kahvaltılı bilgilendirme toplantısı düzenledi. Saadet Partisi Esenler İlçe Başkanı Tuğrul Yalçınkaya’nın himayesinde gerçekleşen toplantıya Esenlerli Mahalle Muhtarları, Yerel Gazeteciler ve Saadet Partililer katılım sağladı. İlçe Başkanı Yalçınkaya kahvaltı sonrası yaptığı konuşmada Yerel Seçimler öncesi Birlik ve Kardeşlik çağrısı yaptı.

 

Başkan Yalçınkaya konuşmasında özetle şunları söyledi: “ Saadet Partisi hiçbir döneminde kimseyi ötekileştirmedi. Hiçbir kesime hakaret etmedi. Hiçbir inanç sahibi ötelenmemiştir. Kardeşliğin ötesinde hiçbir cümle kurulmamıştır. Herkes Milli Görüşçüdür ama sırasını bekliyordur. Biz Türkiye’ye 81 Milyon evladı olan aile gibi bakarız. Böyle inanıyoruz ve böyle hareket ediyoruz. Nasıl ki bir aile de kardeşler arasında düşünce farkları var ise ülkemizde de öyledir. Bir ailede farklılıklar yüzünden kavga çıkmıyor ise ülkemizde de kavga olmamalıdır. Biz birlikte olur isek güçlü Türkiye’yi inşa ederiz. Hiç kimse kimseye politika yapmasın kimse lafı dolandırmasın eğer biz siyasi düşüncelerimizden dolayı birilerine hakaret eder isek bizim aramızda çatışma çıkar kavga çıkar. Bu durumumuzdan keyif alan fırsat bekleyen İsrail ve ABD var. Biz buna müsaade etmemeliyiz. Biz kardeşlik ruhumuzu kaybeder isek kendi fabrikalarında ürettikleri silahları bizlere tutuştururlar ve İslam Aleminde ki kavgaları ülkemize taşırlar. Biz bunu müsaade etmeyeceğiz. ”.

 

Konuşmaların sonunda katılımcılara söz verildi ve toplantıya katılım sağlayanlara “Esenler’de Saadet Partisi’nin Belediye Başkan Adayında ne gibi özellikler olmalıdır?” sorusunun da bulunduğu anket yapıldı.

 

Genel - 21:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.