13° Hafif yağmur
  • EURO 6.12
  • DOLAR 5.33

CHP’DE “BASKIN” ÖRGÜT TOPLANTISI

Genel - 8 Temmuz 2018 15:27 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Örgütü’nde sular durulmuyor. Örgüt içi barışı bir türlü sağlayamayan İlçe Başkanı Murat Poyraz ve kurmayları parti tabanı ile barışmanın yollarını aramak bir kenara dursun, Örgüt Toplantılarını dahi adeta üyelerden kaçırmanın yollarını arıyor.

 

24 Haziran Seçimlerinden sonra CHP Sultangazi İlçe Örgütü ilk örgüt toplantısını bugün ( 8 Temmuz Pazar ) saat 17:00’de gerçekleştirilecek. Toplantı için 9 bine yakın üyeye sms ile bildirim yapıldı. CHP Sultangazi İlçe Örgütü Üyeleri sabah 11:45’te kendilerine gelen Örgüt Toplantısı yapılacaktır mesajını aldı. Toplantıya saatler kala gelen sms CHP’lileri şaşkına çevirdi. Pazar günü olması dolayısıyla çoğu günü birlik tatile çıkan CHP’liler eleştiri haklarını kullanmaktan adeta muaf tutuldu. Parti içi toplantıların Siyasi Gelenek olarak en az 2 gün önceden ilan edilmesi gerekiyor.

 

Eğer İlçe Yönetimi parti içi eleştirilerden çekinip bu toplantıyı son gün ilan ediyor ise “ katılımın düşük olmasını mı temenni ediliyor? ” sorusu geliyor aklımıza. Böylelikle eleştiri oklarından kaçmaya çalışan Poyraz ve ekibinin şapkalarını önlerine alıp düşünmesi elzemdir. Şayet hafta sonu, herkes izinli, katılım yoğun olacak düşüncesi hasıl olmuşsa toplantı ilanını en az 2 gün önceden yapması uygun olacaktır. Siyasi Nezakette bunu gerektirir düşüncesindeyiz.

 

Ne diyelim, umarım CHP Sultangazi Yönetimi parti tabanı ile barışıp, 2019 Yerel Seçimlerine umutla ve kararlılıkla yürümeyi başarabilir.

 

77

Genel - 15:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.