10° Açık
  • EURO 6.30
  • DOLAR 5.56

TEK GERÇEK MHP’DİR !..

Genel - 21 Haziran 2018 02:10 A A

99

GAZETECİ ENGİN BELLİ (ÖZEL RÖPORTAJ)

 

 

Türkiye emin adımlar ile Yeni Türkiye yolunda ilerliyor. Millet İradesinin tecelli edeceği 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Seçimlerine sayılı günler kaldı. Aziz Türk Milleti’nin sandık başına gidip geleceğini oylayacağı seçimler öncesi Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel seçim sürecini Gazeteci Engin Belli’ye değerlendirdi.

 

 

MHP Sultangazi İlçe Başkanı Kıdemli Siyaset İnsanı Yusuf Özel dobra dobra konuştu ve deyim yerindeyse ezber bozan açıklamalar yaptı. MHP’nin Siyasi Analizleri, Yol Haritası ve Aziz Türk Milleti’nin 24 Haziran’da ki Kararını MHP’li Başkan Özel şu sözler ile Gazetemiz için değerlendirdi:

 

 

Türkiye’nin içerisinde bulunduğu durum ortadır. Ülkemiz güneyinden kuzeyine batısından doğusuna dış mihrakların hedefi halindedir. Ateş çemberinin ortasındayız. Bunu anlamalıyız. Bizler Milliyetçi Ülkücü Hareket Mensupları olarak Sayın Genel Başkanımız Türkmen Beyimiz Devlet Bahçeli Beyin izinde yürüyenleriz. Davamız var, umutlarımız var ve ülkemiz için milletimiz idealarımız var. İddiamız da var. Mensuplarımızın hiçbirinin koltuk derdi yok.

 

 

TARLADAN ÇIKAMADILAR MHP’YE DARBE TEŞEBBÜSÜNDE BULUNDULAR

 

 

Malumunuz seçim atmosferine kadar çetin bir süreç geçirdik. Tarlada toplananlar okyanus ötesinden talimat alan partimizin kırıntıları MHP’de Darbe Teşebbüsünde bulundular. Tarladan çıkamadılar ancak kendilerine derme çatma köhne bir yapı kurup sözde teşkilatlandılar. Adını da İP koydular. Güneşe hasret, ülkemizin nasır tutmuş avuçlarından medet umuyorlar. 1920’lı yılların Kurtuluş Savaşı mücadelesini vermiş Başbuğ Atatürk’ün ruhunu yüreklerinde barındıran Aziz Türk Milletimiz, Ülkücüler oyuna gelmedi gelmez.

 

 

Ülkücülüğün MHP’de yapılacağından haberdarız. Doktrinlerimize ve davamıza sıkı sıkıya bağlı yüz binlerce vatan evladı İP’i olan ama sapı olmayan bu ne olduğu belirsizlere cevabını verdi ve verecektir. Şimdi sokaklar çıkmışlar Yüzünü Güneşe Dön iddiasında bulunuyorlar. Şimdi sizler de Gazetecisiniz, haberlerinizi de okuyorum, bu yapılar ile ilgili haberlerinizi ibret ve endişe ile takip ediyorum. Hiç sormuyor musunuz ;  “ sizin güneşe çıkacak yüzünüz var mı gaflet içerisinde olanlar? ”. Bu merkezi belli olmayan teşkilat nedir ? Bilmeyen oluşum ve çevresinde ki kişilere Aziz Milletimiz sandıkta öyle bir tokat atacak ki alayı sudan çıkmış balığa dönecek, şaşkına dönecekler. Hep birlikte göreceğiz bunu.

 

35855843_2211737499115347_6491676693755854848_n

 

24 HAZİRAN AKŞAMI HAYALDEN UYANACAKLAR

 

İP diye tanımlanan oluşum hayal aleminde yaşıyor. Vekil adaylarını analiz ettik. Bizlerin MHP’de yer vermediği ve yer bulup partimizin arkasından oyun çevirenler Aziz Milletimizin karşısına çıkıp oy istiyor. Hem de bunu derken bizlere güvenin diyorlar. Yahu adama sormazlar mı maden çok güvenilirdiniz niçin MHP size güvenmedi? Bu tahliller çok önemli. Milletimiz bu analizleri yapıyor ve yapacaktır. 24 Haziran akşamında İP hayalden uyanacaktır ve ne olduklarını göreceklerdir. Çıktıkları tarlada boğulacaklar ve siyasi çöplüğün ta dibine gömüleceklerdir.

 

 

ATATÜRK ÇİZGİSİNDEN SAPMIŞLAR

 

 

Millet İttifak’ı diyorlar. Bakıyor bileşenlerine CHP var. Atatürk’ten kopuk bir CHP neye yarar? Bol bol vaat var. Türkiye’nin vizyon projelerini durduracak bir düşünce hakim. Terör örgütü PKK’dan emir alan, doğu illerinde belediyelerinin araçlarını bombalı araca çeviren HDP ile ortaklaşıma gidiyor CHP. Bunu görmüyor muyuz bizler? Ne acı bir durum. Başbuğ Atatürk’ün ruhuna ihanet değil midir bu !.. Bir de ortalıkta dolaşıp Erbakan Hoca’nın sözde talebeleri olduğunu iddia eden onun manevi mirasına sahiplik edenler var. Ne acı bir tablo. Sahte Saadet Vaat ediyorlar. Vaatlere bu Milletin karnı tok.

 

ÖNCE VATANIMIZ GELİR

 

Şimdi MHP zamanıdır. 24 Haziran’da Cumhur İttifak’ının zamanıdır. Genel Başkanımız işaret etti ve bizler Erdoğan’a Cumhurbaşkanımız olsun diye oy vereceğiz. Yüz binlerin arkasında yürüdüğü Liderimiz Sayın Bahçeli Bey fikir insanıdır, siyaset insanıdır. Gerçek anlamda Bilge Liderdir. Önce Vatanım, Milletim sonra Partim ve Ben diyendir. Böylesine kendisine ülkesini adamış şahsiyetin izinde yürümek şereftir.

 

35895339_2211848942437536_8103063241128673280_n

 

YALAN VE SAHTE VAATLERE KANMAYIN

 

Ard arda açıklamalar geliyor. HDP diyor ki bizler ikinci tura kalırsa şayet İP ya da CHP’yi destekleyeceğiz. Siz önce barajı aşın derler adama. Tabii ki laftan anlayana denir bu. Birbirlerine benzemeyenler bir olmuş. Bunlar iktidar olsa ne olur ? Milletimiz bunlara şamarın alasını atacaktır. Bizler eminiz. Aslında mesele Vatan için mücadeledir. Emperyalist güçlere tokat atmaktır. Tekmili birden bir olmuş ülkemiz için yurt dışı menşeli oyunun parçası rolüne bürünmüşlerdir. Biri çıkıyor diyor ki her gün Cuma namazı kılıyorum, yalan, biri çıkmış diyor ki hızlı tren israftır kötüdür, bu da yalan. Milliyetçi Ülkücü Hareket vatandaşın gönlünü çoktan fethetti. Bizim sandık kaygımız yok. Biz her zaman Milletimizin Devletimizin yanında olduk. MHP sürpriz yapacak ve TBMM sıraları MHP’li gerçek vatan evlatları ile dolacaktır. Bunu hep birlikte göreceğiz.

 

TEK GERÇEK MHP’DİR

 

Sözlerime burada son verirken önce Sultangazi’ye sonra İstanbul’a sonra ise tüm Ülkemize diyoruz ki “ Bizimle Yürü Aziz Milletimiz, Biz Türkiye’yi Aydınlık Geleceğe Taşıyacak, Bizler Vatanımıza kem gözle bakacaklara hadlerini bildirecek, bizler Türkiye’nin çimentosu olan Siyasi Partiyiz. Bizler Milliyetçi Ülkücü Hareketin mensupları bizler MHP’yiz.”.

 

Gazetenizde bizlere de yer verdiğiniz, eşit ve dürüst Gazetecilik anlayışınız için de teşekkür ediyoruz. Yeni Türkiye’ye Güçlü Türkiye’ye 25 Haziran sabahı uyanacağız. Milletimiz teveccühünü gösterecektir şüphemiz yok.

 

35702294_2211848949104202_1980147272561721344_n

 

Bizim işimiz ipini koparanlar değildir. Biz Vatan, Millet ve Bayrak Sevdalısıyız. Ne İPSİZ’ler ne Sahte Saadet Vaat Edenler Tek Gerçek MHP’dir !.. Biz yönümüzü Kıbleye, yüzümüzü Türk Milletine ve Üç Hilal’le döneriz. Türk Milleti vefalıdır. Liderimiz Devlet Bey’e ve MHP’ye vefasını gösterecektir. Sultangazililere de inancımız tamdır. Allah’ın izniyle ilçemizde Milletimiz sandıkta gereğini yapacaktır. Türk Milleti var oldukça Milliyetçi Ülkücü Hareket var olacaktır, hareketimiz var oldukça Türk Milleti var olacaktır. 

 

 

44-1024x705

Genel - 02:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.