Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 6.07
  • DOLAR 5.34

SULTANGAZİLİ ÖNDEŞ İYİ LİSTEDEN VEKİL ADAYI !..

Genel - 21 Mayıs 2018 19:33 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

 

Sultangazi’nin İYİ Vekil Aday Adayı Hüseyin ÖNDEŞ, partisinden İstanbul 2. Bölge 20. Sıra Milletvekili Adayı oldu. Gazi Mahallesi’nin köklü ailelerden olan Öndeş Ailesi’nin ferdi Emekli Devlet Memuru ve Tekstilci İşadamı Hüseyin ÖNDEŞ, İYİ Parti İstanbul 2. Bölge’den Milletvekili Adayı olarak partisinin listesine girmeyi başardı.

 

Gazetemize açıklama yapan Milletvekili Adayı Öndeş; “ İYİ Parti’ye üye olduğumda Milletvekili Adayı olmak gibi bir düşüncem yoktu. Partime hizmet edip iktidar yapmak için mücadele edeceğim demiştim. Ancak Parti Büyüklerimin ve İlçe Başkanımız Kemal Taştemir’in yönlendirmesi ile İstanbul 2. Bölge’den Milletvekili Aday Adayı oldum. Gazi Mahallesi’nde yaşıyorum, sokakları biliyorum, halkımızın sorunlarının farkındayım, Devlet adabına sahibim ve ilçemi yakından tanıyorum. Şimdi Partimizi iktidar kılabilmek ve 24 Haziran Seçimlerinde Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Meral Hanım’ı Cumhurbaşkanı Yapmak için canla başla çalışacağız. Türkiye’nin rahat bir nefes almaya ihtiyacı var. İYİ Parti Türkiye’ye İYİ Gelecek. Bildiğiniz üzere 2. Bölge’den Milletvekili Adayı olmak için 300’e yakın partili arkadaşım müracaat etmişti. İlk 20’de olmak bizler için şereftir. Sultangazi’nin temsiliyeti için de önem arz eder. Yarından tezi yok seçim bölgem olan İstanbul 2. Bölge’de çalışacağız.” dedi.

 

 

HÜSEYİN ÖNDEŞ KİMDİR?

 

 

Alsen Muş Vartolu olan Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Öndeş 1971 yılında Malatya’da doğdu. İlköğretim, orta okul ve lise eğitimini Malatya’da tamamladı. Üniversiteyi,  İnönü Üniversitesi İklimlendirme ve soğutma bölümünde tamamlayarak 1995 yılında mezun oldu. 1995-1997 yılları arasında vatani görevini tamamladıktan sonra 1997 tarihinde Genel Kurmay Başkanlığında devlet memuru olarak göreve başladı. 2014 yılında Genel Kurmay Başkanlığı GATA Haydarpaşa Askeri Hastanesi’nden emekli oldu. 2014 -2015 yılları arasında Erhan Reklam Firmasında üretim ve personel müdürlüğü görevini yaptı. 2016-2017 yılları arasında taşımacılık ve lojistlik firmasında şube müdürü olarak görev yaptı. 2017 itibari ile de Akblue Tekstil’de Müdür olarak görev yapmaktayım. Evli ve 2 kız çocuğu babasıdır. Eşi ev hanımıdır. Kızları Rüya Öndeş, Çanakkale 18 Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Mezunu,  diğer kızı Yaren Öndeş ise İstanbul Bilim Üniversitesinde eğitim görmektedir.

 

 

1

DSC_0842

DSC_0858

Genel - 19:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.