13° Kapalı
  • EURO 6.10
  • DOLAR 5.33

CHP’Lİ BULUT’TAN ÖZER’E TEŞEKKÜR PLAKETİ

Genel - 14 Mayıs 2018 13:27 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

 

CHP Düzce İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayı Kadir Bulut, Sultangazispor Kulübü Kurucu Başkanı Mahmut Özer’e Yerel Futbol’a vermiş olduğu emek ve desteklerinden ötürü Teşekkür Plaketi verdi.

 

 

Gaziosmanpaşa Belediyesi Eski Meclis Üyesi Kadir Bulut yaklaşan Yerel Seçimler öncesi CHP Düzce Belediyesi İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayı olduğunu açıkladı. CHP’li Bulut, Sultangazi’ye veda etmeye hazırlanırken, Sultangazi’nin ülke çapında isminin duyulmasına neden olan köklü spor kulübü Sultangazispor Kulübü’nün Kurucu Başkanı Mahmut Özer’e emeklerinden ve desteklerinden ötürü teşekkür plaketi takdim etti.

 

Gazi Mahallesi Spor Kulübü Antrenörü Meşgul Alada’ın da hazır bulunduğu plaket takdiminde CHP’li Bulut ; “ İlçemizin kanaat önderlerinden olan Mahmut Özer’e plaket takdim etmek için bugün burada buluştuk. Bilindiği üzere Yaşamıma ve Siyasi Mücadeleme,  Düzce’de devam kararı aldım. Partim CHP’den Düzce İl Genel Meclis Üyeliğine Aday Adayı oldum. Yıllardır yaşadığım Sultangazi’ye veda etmeden İlçemizin önemli isimlerinden olan Sayın Mahmut Özer’e yerel futbol camiasına vermiş olduğu emeklerinden ve desteklerinden ötürü plaket vermeyi uygun buldum. Kendileri de beni kırmayıp plaketimi kabul ettiği için teşekkürlerimi sunarım.” dedi.

 

 

DSC_0845

 

Genel - 13:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.