13° Kapalı
  • EURO 6.10
  • DOLAR 5.33

YOLCUDUR ABBAS BAĞLASAN DURMAZ !..

Genel - 11 Mayıs 2018 23:32 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Fatih İlçe Örgütü himayesinde gerçekleşen “ Birlik ve Beraberlik Yemeği’nde ” İlçe Başkanı Soner Özimer, Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yüklendi ve “ Genel Başkanımız Sayın Kılıçdaroğlu şu an Pendik’te, hepinize selamları var. Kıymetli arkadaşlar, bu baskıcı zulme tamam mı ? Sizler tamam diyorsanız, bizler zaten tamam diyoruz. Kendisi de yolcudur Abbas bağlasan Durmaz. ” dedi. Başkan Özimer’in konuşması CHP’liler tarafından uzun süre ayakta alkışlandı.

 

CHP Fatih İlçe Örgütü, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Seçimleri öncesi Adnan Menderes Bulvarı üzerinde bulunan Akgün Otel’in Balo Salonu’nda 11 Mayıs akşam saatlerinde Birlik ve Beraberlik yemeğinde buluştu. CHP Fatih İlçe Başkanı Soner Özimer himayesinde gerçekleşen davete Milletvekili Ali Özcan ve Sezgin Tanrıkulu, Avcılar Belediyesi Başkan Yardımcısı Zeynel Suna, CHP Fatih Belediyesi Grup Başkan Vekili Kazım Akşahin, Meclis Üyeleri Fazıl Uğur Soylu, İsmail Koç, Hikmet Öz, Ayşegül Görgü Okumuş, Cengizhan Topçu, Mehmet Maranki, İşadamı Nevzat Ataman, Fatih Eski Belediye Başkanı Dr. Yusuf Günaydın, CHP Fatih İlçe Örgütü Yöneticileri ve Parti Neferleri, İstanbul İl genelinden gelen CHP’li konuklar ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Dayanışma Yemeği, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Şehitler anısına Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okunması ile başladı. Yemekli Toplantıda ilk sözü ev sahibi İlçe Başkanı Soner Özimer aldı. Özimer kah 24 Haziran Seçimlerine değindi kah İktidar’a yüklenip Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a eleştirilerini ard arda sıraladı.

 

1

 

CHP İlçe Başkanı Özimer, parti mensuplarının alkışlar ve destek sloganları eşliğinde sürdürdüğü konuşmasında şunları söyledi :

 

24 Haziran’da evdeki hesap İktidar Cephesinde çarşıya uymayacak. Korkuyorlar, Korkacaklar, Korksunlar !.. Geliyoruz, Geleceğiz, Gelmek Üzereyiz !..Tamam diyoruz Fatihliler olarak. Çok değil birkaç gün önce Yalova’dan çok sevdiğimiz Milletvekilimiz Cumhurbaşkanı Adayı oldu. Yalova’dan şöyle seslendi rahmetli Ahmed Arif’in sözleri ile ; “ Haberin var mı taş duvar, demir kapı, kör pencere, yastığım, ranzam, zincirim, uğruna ölümüne gidip geldiğim, zulamda ki masum resim, haberin var mı ? Görüşte ki yeşil soğan göndermiş, karanfil kokuyor sigaram, dağlarına bahar gelmiş memleketimin, haberin var mı ?”. Haberiniz var mı? Tamam diyoruz değil mi Fatih? Kendisine Gariban Muharrem diyen Recep Bey’e “ Siz zenginleşmeden ben zenginleşmeyeceğim, maaşlarımızın arasında pek bir fark yoktu, ama Recep Bey aday olduğunda sadece bir yüzüğüm var, eğer bundan fazlası olursa istediklerini bana söyleyebilirler. ” dedi. Kendisine bırakıyoruz bu söylemleri. CHP’de ki üyelerimiz naziktir fazla bir şey söylemez.

 

 

SİYASET İNCE İNCE YAPILIR !..

 

Yine Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın İnce’nin dediği gibi siyaset kalınları yanına alarak yapılmaz, siyaset ince ince yapılır. Bizler de ince ince, ilmek ilmek bunu öreceğiz. 25 Haziran’da ses getireceğiz. Nasıl ki Referandumda veriler de 7 bin oy fark vardı Fatih’te, şimdi bu barajı aşacağız. Fatih’te neler oldu herkes görecek. Bir seçime giriyoruz. Bu seçim Adalet ve Kalkınma Partisi’nin iktidarında. Valla kalkınmasını bilmem. Kendileri yol yaptık diye övünüyor. Ama ne kadar yol yaptı, bizlere ne kadar parasını ödetiyor, zavallı Anadolu insanı geçmediği köprünün parasını ödüyor, kalkınma yok, adaleti ise hiçbir zaman görmedik. Adalet yok. Cumhurbaşkanlığı Seçimi var, bir aday hapiste, kendisi orada olacak, seçim çalışmalarını hapisten yürütecek. Yine biri imza verenlere bir inceleyin bakalım bunlar FETÖ’cü mü diyecek. Yine adayın birine oy verenlere bunlar vatan haini diyecekler. Kendisi devletin bütün imkanlarını kullanacak, helikopterler ile seçim çalışmasına gidecek. Uçaklar ile gidecek.

 

 

MEĞER ADAYLIĞINI ANLATIYORMUŞ !..

 

 

Geçen gün Sirkeci’den geçiyor, aslında seçim çalışması yapıyormuş, biz de helal olsun Cumhurbaşkanı ilçe ilçe dolaşıyor dedik, meğer Adaylığını anlatıyormuş. 2 saat yollar kapandı, kilitlendi. 4 makam aracı geçti güvenlik gerekçesi ile hangisinde olduğu görünmesin diye tedbir almışlar, arkasından da 45 makam aracı geçti. Devletin imkanlarını istediğiniz gibi kullanacaksınız sonra CHP’nin adayına Gariban diyeceksiniz. Garibanın arkadaşlar, böyle bir Garibanlık varsa Garibanız. Çalışmalarımıza devam edeceğiz. Yarın Kocamustafapaşa’da Tamam Lokması dağıtıyoruz. Ertesi gün Karagümrük Meydanı’nda dağıtacağız. Her yerdeyiz, Fatih örgütü her yerde, biz Referandumda oy alırken sizler vardınız. Genel Başkanımız Sayın Kılıçdaroğlu şu an Pendik’te, hepinize selamları var. Kıymetli arkadaşlar, bu baskıcı zulme tamam mı ? Sizler tamam diyorsanız, bizler zaten tamam diyoruz. Kendisi de yolcudur Abbas bağlasan Durmaz.

 

Konuşmasını tamamlayan Başkan Özimer, CHP’liler tarafından uzun süre ayakta alkışlandı. İlçe Başkanı Özimer’in konuşmasının ardından Milletvekili Ali Özcan ve diğer davetliler konuşmalarını gerçekleştirdi. CHP’liler yemeklerini tamamlamasının ardından şölen havasında geçen toplantıda müzikler eşliğinde eğlendi. Gece fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

 

 

2

3

4

5

6

7

8

DSC_0906

DSC_0908

DSC_0911

DSC_0915

DSC_0916

DSC_0917

DSC_0918

DSC_0919

DSC_0920

DSC_0921

DSC_0923

DSC_0938

DSC_0943

DSC_0947

DSC_0951

DSC_0957

Genel - 23:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.