13° Hafif yağmur
  • EURO 6.12
  • DOLAR 5.33

SULTANGAZİ’DEN İYİ ADAY ÖNDEŞ !..

Genel - 9 Mayıs 2018 01:28 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

 

Sultangazi Gazi Mahallesi’nin köklü ailelerden olan Öndeş Ailesi’nin ferdi Tekstilci İşadamı Hüseyin ÖNDEŞ, İYİ Parti İstanbul 2. Bölge’den Milletvekili Aday Adaylığı için müracaatını yaptı.

 

 

Sultangazili Vekil Adayı Öndeş başvurusunun ardından İYİ Parti Sultangazi İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Öndeş’i, İYİ Parti İlçe Başkanı Kemal Taştemir ve kurmayları Kemal Karuç, Akif Güler, Yakup Taşkın, Orhan Bayraktar, Beyhan Bayar, Hülya Şenyürek, Arzu Karakuzu, Hayrettin Kaya, Ufuk Görgülü ve Fatma İlbaş karşıladı.

 

 

Vekil Adayı Öndeş ziyarette özetle şunları söyledi ; “ İlçemizin temsiliyeti için partimizden aday adayı oldum. Türkiye’nin aydınlık günlere kavuşması için çalışacağız. Teşkilatımızın emrinde ve hizmetinde olmaktan gurur duyuyorum. Sayın Genel Başkanım Meral Akşener’in izinde yürüyüp partimi bir adım öne götürmenin gayesindeyim. Halkımızın sorunlarını yakından bilen Gazi Mahallesi’nde yaşayan biriyim. Ümit ederim ki TBMM’de yer alır ve başta mahallemiz olmak üzere ilçemizin dertleri ile dertlenebiliriz. Bölgede ve sokaklarda olacağız. Daima çalışacağız. ”.

 

 

Ziyaret İYİ Parti İlçe Başkanı Taştemir’in ziyaretten memnuniyetini dile getirip Öndeş’e başarılar dilemesinin ardından toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

 

1

DSC_0842

DSC_0846

DSC_0848

DSC_0858

Genel - 01:28 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.