13° Hafif yağmur
  • EURO 6.12
  • DOLAR 5.33

İYİ PARTİ SULTANGAZİ MECLİSİ’NDE SÖZ SAHİBİ OLDU !..

Genel - 9 Mayıs 2018 00:57 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

 

Türkiye’nin kader oylaması olacak olan 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi ve Demokrat Parti’nin kuracağı ittifakın ismi ‘Millet İttifakı’ olarak belirlenmişti. Millet İttifakı Sultangazi’nin muhalefet partileri olan İYİ Parti ve CHP arasında deyim yerindeyse tamamlandı. CHP Sultangazi Belediyesi Meclis Grubu İYİ Parti’yi ziyaret etti. Meclisin Muhalefet Grubunu oluşturan CHP’li Meclis Üyeleri, 2019 Yerel Seçimlerine kadar İYİ Partililerin ilçe hakkında kendilerin bildirdikleri teklif ve sorunları Belediye Meclis Gündemine taşıma sözü verdi.

 

 

Sultangazi Belediyesi’nin CHP’li Meclis Üyeleri İYİ Parti Sultangazi İlçe Teşkilatını ziyaret etti. CHP Grup Başkan Vekili Sait Coşkunoğlu öncülüğünde ki CHP’li Meclis Üyeleri Doğan Olgun, İsmail Akkaya, Necdet Selvi, İmam Koçak, Haluk Bozkurt ve İsmet Elmas CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Millet İttifakı’na imza atmasıyla ilçelerinde ki İYİ Parti’ye ziyarette bulundu. CHP’li Meclis Üyelerini İYİ Parti İlçe Başkanı Kemal Taştemir ve kurmayları Kemal Karuç, Akif Güler, Yakup Taşkın, Orhan Bayraktar, Beyhan Bayar, Hülya Şenyürek, Arzu Karakuzu, Hayrettin Kaya, Ufuk Görgülü ve Fatma İlbaş karşıladı.

 

 

CHP İlçe Başkanı Murat Poyraz’ın bilgisi dahilinde gerçekleşen ziyarette CHP’li Coşkunoğlu ; “ Genel Başkanımızın İttifak anlayışını benimsiyor ve yerelde de ortaklaşıma gitmek üzere ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda İYİ Parti’nin de Sultangazi halkının yarına olan teklifleri ve ilçede bizim göremediğimiz sorunları grubumuza iletmesini istiyoruz. Ümit ederiz ki 2019 Yerel Seçimlerine kadar bu birliktelik sürecek ve güçlü bir muhalefet cephesi oluşturacağız ilçemizde. ” dedi.

 

İYİ Parti İlçe Başkanı Kemal Taştemir de ziyaretten memnuniyetlerini dile getirip “ İlçemizde Millet İttifakı tamamdır. El ele güç birliği ile muhalefet görevimizi yapacağız. Önümüzde 24 Haziran Seçimleri var. Bu süreçte CHP ile ortak hareket edeceğiz. İlçemize hayırlı olsun.” açıklamasını yaptı.

 

 

Ziyaret sonunda İYİ Parti’nin de Sultangazi Belediye Meclisi’nde söz sahibi olduğu tescillenirken, ziyaret toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

 

 

1

DSC_0861

DSC_0865

DSC_0881

DSC_0886

DSC_0892

Genel - 00:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.