Hafif yağmur
  • EURO 6.08
  • DOLAR 5.35

SULTANGAZİ’NİN İLÇE BAŞKANIYIZ SADECE ADIYAMANLILARIN DEĞİL

Genel - 9 Nisan 2018 22:29 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

 

Ak Parti Sultangazi İlçe Teşkilatı 4. Olağan kongresi ile İlçe Başkanlığı görevini üstlenen Av. Abdurrahman Dursun ilk ziyaretini büyük çoğunluğu hemşehrileri Adıyamanlılardan oluşan ÇİĞDER’e yaptı.

 

 

İstanbul Çiğköfte, Etsiz Çiğköfteciler Esnaf ve Sanatkârlar Derneği Başkanı Sait Aybak ve yönetim kurulu üyeleri derneği ziyaret eden Av. Abdurrahman Dursun’u nezaketle karşıladı.

 

Samimi sohbet havasında geçen ziyarette ÇİĞDER Başkanı Sait Aybak ; “ Çiğköfte Sektörü’nün büyük çoğunluğu hemen hemen Adıyamanlıların elinde bulunuyor. Türkiye çapında 25 bin Çiğköfte satış noktası var. Geniş kapsamda ele aldığımız zaman Türkiye Ekonomisine büyük katkılarımız var. Türkiye İşsizlik Oranının yüzde 1’lik kısmını Çiğköfte Sektörü karşılamaktadır. İlçe Başkanı seçilmenizden Adıyamanlı olarak gurur duyduk. Başkanımızın her zaman yanındayız. Yeni görevinizde başarılar diliyoruz.” dedi.

 

cigder-den-baskan-dursun-a-destek

 

SULTANGAZİ’NİN İLÇE BAŞKANIYIZ SADECE ADIYAMANLILARIN DEĞİL

 

 

 

Ak Parti İlçe Başkanı Av. Abdurrahman Dursun da sektöre dair konuştu ve şunları söyledi : “ Büyük bir alan bu sektör. Adıyamanlılar da bu dernek çatısı altında birleşmişlerdir. Bu dernekleşme ise birlik ve bütünlüğü gösteriyor. Bizlere gösterdiğiniz güven ve destek içinde teşekkür ediyorum. Sultangazi’de bayrağı bir üste çıkartmanın derdindeyiz. Buralar zor yerler ve bu zorluğun üstesinden hep birlikte geleceğiz. Ast olan iyi niyet ve güvendir. Şuna emin olmalısınız ki bizim parti olarak hiçbir davranışımızda iyi niyet dışında hiçbir maksat olmaz. Hatalar olur ast olan iyi niyettir ve bizde bu var. Ekibimizi oluştururken de buna gayret ettik. Sultangazi’de daha büyük başarılara imza atacağız. Bundan sonra Sultangazi’nin İlçe Başkanıyız sadece Adıyamanlıların Başkanı değiliz. Her kesime her yöreye yakınlaşacağız. Bir arada olacağız. Farklı bir imajı hissettirmemeye gayret edeceğiz.”.

 

Ziyaret karşılıklı iyi niyetlerin dile getirilmesi ve toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

 

_DSC0005(6)

_DSC0012(5)

Genel - 22:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.