13° Hafif yağmur
  • EURO 6.12
  • DOLAR 5.33

ÇOCUKLAR SAMİMİYETİ GÖRÜR !..

Genel - 14 Mart 2018 00:50 A A

GAZETECİ ENGİN BELLİ’NİN KALEMİNDEN

 

 

Sultangazi’nin Mimari Belediye Başkanı Cahit Altunay katıldığı tüm programlarda ve etkinliklerde çocukların ilgi odağı oluyor. Sıcak kanlı, güler yüzlü Başkan Altunay’ın samimi davranışları miniklerin ilgisini hemen çekiyor.

 

 

Tıp Bayramı nedeniyle Başkan Altunay Sahra Sultan Düğün Salonunda bir programa katıldı. Sağlık Çalışanlarına ve Sorunlarına dair yaptığı konuşmayı büyükler ilgi ile takip ederken miniklerin Başkan Altunay’ı el ele tutuşup izlemesi dikkatimizden kaçmadı.

 

 

Başkan Altunay’ın ne dediğini bile belki anlamayan minikler öyle sevinçli öyle mutlu görünüyordu ki dayanamayıp deklanşöre ard arda bastım. Mutluluğun karesini, saf temiz bir sevgiyi resmetmenin mutluluğunu yaşadım.

 

 

Program sonunda da miniklerin ilgisi Başkan Altunay’a yoğun oldu. Şaşırmadım !.. Çünkü Başkan Altunay sempatik tavırları, cana yakın duruşu ve vatandaş ile iç içe tavrı ile takdir ettiğim bir kişiliktir.

 

 

Yanına gelen küçük yavrulara öyle içten sarılıyor ki minikler adeta Baba şefkatini buluyor olmalı. Biz Gazetecilere de bu anları ölümsüzleştirmek düşüyor elbette.

 

 

 

Miniklerin kalbinde taht kuran Başkan Altunay’ı bir kez daha tebrik ediyorum. Öyle ya siyaset arenasında herkesi kandıran sahte selfieler yapan politikacılar küçük yürekleri kandıramazsınız. Sahte gülüşlerin ardında ki kara ifade içeren gerçek yüzleri bir tek minik yavrular görür. Onlar Melek kadar masumdur !..

 

Başkan Altunay’a sıkı sıkı sarılan bu yürekler bizlere tek gerçekliği gösteriyor o da “ Altunay Siyasi Show Yapmıyor Halkını Gerçekten Seviyor !..

 

Yolun Bahtın Hep Açık Olsun Sayın Başkan !..

 

 

cats2

Genel - 00:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.