13° Hafif yağmur
  • EURO 6.12
  • DOLAR 5.33

MHP’NİN ÖZEL BAŞKANI GÖZÜNÜ İKTİDARA DİKTİ

Genel - 12 Mart 2018 23:27 A A

GAZETECİ ENGİN BELLİ’NİN KALEMİNDEN

 

 

Kah bir esnaf ziyaretinde görünüyor, kah Devlet Bey’in yanında boy gösteriyor, kah bir çocuğun gönlünde taht kuruyor… MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel Yerel Seçimler için İktidar Parolası ile yola çıktı !..

 

Sultangazi gibi siyasi iklimin sert olduğu bölgede MHP İlçe Başkanı olmak kolay değil. Terör Sorunu ile boğuşan, yerel sorunların gölgesinde muhalefet edip bir yandan da Devlet’in vazgeçilmez unsurlarının dayanağı olmak hak verirsiniz ki oldukça zor.

 

 

Peki tüm bunlar ile mücadele eden nasıl biri olmalıdır ? Yürekli, saf ve siyasetin kirli ayak oyunlarına bulaşmamış dahası Özel olmalıdır. Evet bu anlattığım tanımlara uyan kişi MHP İlçe Teşkilatı’nın Yürekli İlçe Başkanı Yusuf Özel’den başkası değil.

 

 

Soyadı gibi Özel bir kişiliğe sahip olan Başkan Özel, Genel Politika’dan esinlenen rüzgarları bir yana bırakıyor, gece gündüz Yerel şartları gözeterek partisini iktidar yapmak için sokaklardan bir an olsun ayrılmıyor.

 

2019 yaklaşıyor seçim sattı ısınıyor.

 

28577159_197541597669390_438604211691676844_n

 

MHP ard arda programlar yapıyor ancak içerisinden geldiği toplumu unutmuyor. Halk adamı olan Yusuf Özel hem saygın kişiliği ile hem de Millet’in Devlet’in yanında duruş sergileyerek MHP’nin ağırlığını ilçe genelinde hissettiriyor.

 

Partisine yüzlerce yeni üye kazandıran Büyük Şöleni yeni bitmişti ki Başkan Özel durmuyor durdurulamıyor. MHP’nin Özel Başkanı Yusuf Özel, geçtiğimiz hafta 80 vatandaşa parti rozetini taktı bile.

 

Aslında MHP ve Başkan Özel için yazacaklarımız bitmez. Burada satırlarıma son verirken şunu iyi biliyorum ki diğer muhalefet partileri havanda su dövmeye devam ederken 2019’da Sultangazi’de MHP rüzgarı esecek !..

 

Soyadı gibi Özel, Yürekli Halk Adamı Yusuf Özel siz yürüyün Aziz Milletimiz sizin yanınızda duruş sergileyecektir. Yolunuz Bahtınız Açık Olsun … Görünen o ki bize düşen şimdiden ” MHP İktidarı Hayırlı olsun !.. ” demek.

 

cats

Genel - 23:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.