13° Hafif yağmur
  • EURO 6.12
  • DOLAR 5.33

OKUL ÖNÜ KÜLTÜRSÜZLERİ !..

Genel - 9 Mart 2018 22:58 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

 

Sultangazi gelişiyor…Sultangazi değişiyor… Ancak bazı kendini bilmezlerin kültür düzeyi sabit kalmaya devam ediyor !..

 

Gelişen Dünya Düzeni içerisinde bir türlü kültür düzeyini yükseltmeyen tabiri caiz ise Cahil İnsanlar miniklerin sağlığını hiçe sayıyor. Sultangazi İbn-i Sina Anaokulu önüne tüm uyarılara rağmen çöp atan Kültürsüzler uyarı levhalarına dahi aldırış etmiyor.

 

CHP Sultangazi Belediyesi Meclis Üyesi Necdet Selvi konuyu Yerel Parlamento da gündeme taşıdı ve şunları söyledi ; “ Sultangazi ilçemizde İbn-i Sina Anaokulu öğrencilerinin bir süredir rahatsızlandığını duyduk. Konuyu araştırdığımızda ise bu rahatsızlıkların sebebinin okul duvarı dibine bırakılan çöpler olduğunu fark ettik. Velilerin şikayetlerini dinlediğimizde acı gerçeğe ulaştık. Belediye Temizlik Çalışanları tarafından neredeyse saat başı toplanan çöpler aradan kısa süre geçtikten sonra yeniden çöp dağına dönüşüyor. Burası ile ilgili acilen bir çözüm üretilmelidir. Birkaç kendini bilmez vatandaşın bıraktığı çöpler yüzünden minik yavrular hastalanıyor. Bu konu için gerekirse o bölgede bir toplantı düzenlenmeli ve vatandaşlar bilinçlendirilmelidir.”.

 DSC_0357

 

Sultangazi’nin Okul Önü Kültürsüzleri belki yaptıklarının farkında değil ancak minik yavruların hayatları ile oynadıklarını bilmeleri için ne gerekiyor ise yapılmalıdır.

 

cats5

 

Genel - 22:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.