11° Sisli
  • EURO 6.08
  • DOLAR 5.37

MHP’YE BÜYÜK KATILIM !..

Genel - 19 Şubat 2018 14:07 A A

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sultangazi İlçe Başkanlığının organize ettiği, MHP’ye üye katılım programı Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezini gerçekleşti.

 

Üye katılım programına  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, MYK Üyeleri, İstanbul Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, İstanbul Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Sekreteri Murat Kotra, İstanbul Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Osman Gür, il başkan yardımcıları, Ocak Başkanları, Mahalle Muhtarları, İlçe Başkan Yardımcıları, İlçe yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

MHP Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel; “Sayın Genel Başkan yardımcım, Sayın İl Başkanım, Merkez Yürütme Kurulu Üyelerim, İl Başkan Yardımcılarım, Ülkü Ocakları Başkanlarım, STK Başkanları ve mahallelerimizin değerli Muhtarları, basınımızın güzide temsilcileri ve çok kıymetli ülküdaşlarım.
Gece gündüz yılmadan yorulmadan bu davaya hizmet eden ilçe yönetimim, mahalle başkanlarım ve yönetimleri. Milliyetçi hareket partisi Sultangazi ilçe başkanlığımızın düzenlemiş olduğu üye katılım programına hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Öncelikle bu kutlu yolda bizlerle birlikte yürüdüğümünüz için her birinize ayrı ayrı şahsım ve yönetimim adına şükranlarımı sunuyorum.
Milliyetçi hareket her geçen gün sizlerin sayesinde gücüne güç katmaya devam ediyor. Rabbim birliğimizi beraberliğimizi daim etsin. Fitnecilere fırsat vermesin. Biz Sultangazi’li ülkücüler olarak liderimiz sn. Dr. devlet bahçeli beyefendinin emrinde şanlı davamızın Sultangazimizdeki başarısına odaklandık. 2017 ve 2018 yıllarında partimizdeki istifa sayısı 17 olup bunların 5 tanesi memurluk içindir. Şuan yapmış olduğumuz program kapsamında partimize 1 ay içerisinde yapılan üye sayısı 1124 dür. Sultangazi ilçe başkanlığı olarak 2019 Mart seçimleri için sandık görevlilerimiz hazır vaziyettedir ve kısa süre içerisinde eğitimlerine başlanılacaktır. Haftada iki gün sivil toplum kuruluşlar’ ve dernekler ziyaret edilip istişare yapılmaktadır. Malumunuz ülkemiz sınırlarımızın güvenliği için Afrin’e operasyon düzenlemiştir. Operasyonda şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz. Her ne kadar bedenimiz burada olsa da ruhumuz orada dualarımız onlarladır. Bu uğurda gerekirse bizler de ülkemizin huzuru ve güvenliği için Afrin’e gitmeye canımızı seve seve vermeye hazırız. Her birinize tekrar şükranlarımı sunuyor Allah’a emanet ediyorum. Ne mutlu türküm diyene… Ne mutlu ülkücüyüm diyene…” dedi.

 

DSC_0153

 

 

İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş ; “Ülkü ocaklı kökenli kardeşlerimiz biliriler. Biz bu davanın mensubu olduğumuzda derdik ki Yastığımız mezar taşı, yorganımız kan olsun. Biz bu yoldan döner isek namus bize ar olsun derdik. Bu yeminimiz milletimiz için, devletimiz için edilmiş bir yemindir. Sadece ülkücü hareketin bir mensubu olmak için edilmiş bir yemin değil. Ülkücülük Türk milletine hizmet etmenin adı ve adresidir. Türk milletinin ideallerini gönlünde ve kalbinde zirveye taşımışların adıdır ülkücülük. İmamı azamın güzel bir sözü var. Kalben inanmadıklarınızı, kalben inanılmasını bekleyemezsiniz demiştir. İşte biz kalben iman ettiğimiz bir şeydir ülkücülük.
Milliyetçi Hareketin liderinin çok veciz sözleri vardır. En güzel sözlerinden biri mensuplarına duyduğu sevgiyi anlatırken “Bizim hareketimizin tabanı ve tavanı yoktur, Bizim hareketin dava arkadaşlığı vardır ”demiştir.
Türkiye’de kurulmuş bütün siyasi partilerin içerisinde sosyal maliyeti en yüksek bir harekettir. Kanın gözyaşının, tenin vücutta buluşması. Böyle bir bedel ödemiş siyasi hareket elbette dışarıdan ve içeriden kurcalanarak önü kesilmek istenecektir. Çünkü Türk Milliyetçiliği demek Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kuruluş felsefesini sonsuza kadar devam ettirmek demektir. Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunda Türk milliyetçiliği vardır. Biz o fikri ve düşünceyi her daim kendimize şiar edinmiş önder edinmiş onunla yaşamaya gayret etmişsizdir. Biz hayatımızın hiçbir sürecinde dönemsel olarak fikir ve düşüncelerimizi beyan ettiğimizde, bazen insanlar Ana muhalefete yakın değerlendirme yaptı derler bazen de iktidara yakın değerlendirme yaptı derler. Biz ne bir yere yaklaşırız ne birinden uzaklaşırız. Biz durduğumuz yerde dururuz. Bize yakınlaşma ve uzaklaşma vardır. Çünkü Türk milliyetçiliğinde kırılma eğilme bükülme ve değişme olmaz. Olmayacağı için de günlük Hamaset değerlendirmeleri ile popülist yaklaşımlarla siyaset yapılmaz. Biz geçmişi sorgulayarak konuşarak ta yarına düzgün bakamayız. ” dedi .

 

DSC_0185

 

Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan; “ “Milli mutabakatın bugün Türkiye’deki oyu yüzde 65’tir. Dolayısıyla bugün, milletimizin birliğine kast edenlerle omuz omuza olanların seçimlerde hüsrana uğrayacağını görmüş bulunmaktayız” – ” ‘MHP, menfaat saikiyle bu mutabakatı düşünüyor’ diyen siyaset esnaflarına bütün yetkili kurumlarımız en asil cevabı verdi. Biz, Türkiye için bir beraberlik kurduk”
MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, “Milli mutabakatın bugün Türkiye’deki oyu yüzde 65’tir. Dolayısıyla bugün, milletimizin birliğine kast edenlerle omuz omuza olanların seçimlerde hüsrana uğrayacağını görmüş bulunmaktayız.” dedi.

 

mhp-sultangazi-uye-katilimDWVS9pDXkAAMsHx mhp-sultangazi-uye-katilimDWVU_xdW0AY4Lc6 mhp-sultangazi-uye-katilimFNGP1262 mhp-sultangazi-uye-katilimGOAW9552 mhp-sultangazi-uye-katilimIQNK9526 mhp-sultangazi-uye-katilimJKTW1006 mhp-sultangazi-uye-katilimKBEE8039 mhp-sultangazi-uye-katilimKJOI9950 mhp-sultangazi-uye-katilimMBIY1484 mhp-sultangazi-uye-katilimQLBD8461 mhp-sultangazi-uye-katilimXCRK7852

Genel - 14:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.