Hafif yağmur
  • EURO 6.08
  • DOLAR 5.35

SULTANGAZİLİ İŞ ADAMI İNTİHAR ETTİ

Genel - 8 Şubat 2018 13:24 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

 

Babasının mezarı başında intihar ederek yaşamını sonlandıran CHP Sultangazi İlçe Örgütü Kurucularından İş adamı Özcan Yılmaz son yolculuğuna uğurlandı.

 

 

Bir dönem CHP Sultangazi’de aktif siyaset yapan iş adamı Özcan Yılmaz, önceki gün Cebeci mezarlığında bulunan babasının mezarı başında silahla intihar ederek hayatına son verdi. CHP’de ilçe sekreterliği görevinin yanı sıra Genel seçimlerde Milletvekili Aday Adayı da olan Özcan Yılmaz, inşaat sektöründe yaptığı yatırımlarla bölgede tanınan bir isimdi.

 

Yılmaz’ın dün Cebeci mezarlığında bulunan babasının mezarına gittiği ve burada intihar ettiği öğrenildi. Hayatına son veren Yılmaz’ın cenaze namazı dün öğlen namazına müteakip Sultançiftliği Merkez Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Cebeci mezarlığına defnedildi.

 

Yılmaz’ın cenazesine; CHP İstanbul Milletvekilleri Gürsel Tekin ve Sezgin Tanrıkulu, CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, CHP İstanbul İL Başkan Yardımcısı Av. Ali Acar, CHP Belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Adsız

Genel - 13:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.