Açık
  • EURO 6.10
  • DOLAR 5.37

BAŞKAN ALTUNAY’DAN HASTA ZİYARETİ

Genel - 25 Ocak 2018 15:53 A A

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Cebeci Köyünde evinde yatarak tedavi gören Emine Akdil’e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

 

Her fırsatta yaşlı, hasta ve taziye ziyaretlerinde bulunan Başkan Cahit Altunay, hasta ve hasta yakınlarıyla bir süre sohbet etti. Başkan Altunay, ziyaretteki amaçlarının; rahatsızlıkları nedeniyle gününü hastanede ve evde geçiren hastaları ve hasta yakınlarını ziyaret ederek onlara yalnız olmadıklarını hissettirmek olduğunu söyledi.

 

HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ VATANDAŞIN YANINDA

 

Hastaları ziyaret etmenin önemine değinen Başkan Altunay; “Hastalık ve sağlık insan için. Allah her şeyin hayırlısını versin. Tedavi gören tüm hemşerilerimize geçmiş olsun diyor, Allah’tan acil şifalar diliyorum. Biz annemizden babamızdan hasta olanı, yaşlıları ziyaret etmeyi gördük. Hastalara ve yaşlılara yaptığımız ziyaretler bizim kültürümüzün en güzel göreneklerinden biri. Bizi bir yapıyor, birbirimize yaklaştırıyor. Her zaman olduğu gibi biz hemşerilerimizin yanındayız. Görev yapılması gerekiyorsa, en başta insan sağlığı için, insan refahı ve huzuru ön planda tutularak yapılmalıdır. İhtiyaç duyulduğunda insanımızın iyi gününde ya da kötü gününde yanında olabilmenin gerekli olduğunu düşünüyorum. Bu duygu ve düşüncelerle hasta olan kardeşlerimize Allah’tan acil şifa yakınlarına da sabır ve kolaylıklar diliyorum” dedi.

 

Ekran AlıntısıEkran Alıntısı3

Genel - 15:53 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.