Açık
  • EURO 6.10
  • DOLAR 5.37

CHP SULTANGAZİ İKTİDAR OLMAK İÇİN BULUŞTU !..

Genel - 6 Ocak 2018 17:05 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

 

CHP Sultangazi İlçe Örgütü 2019 Hedef İktidar Olmak Parolası ile bir araya geldi. 4. Olağan Kongre sonrası aylardır yapılamayan Örgüt Toplantısı CHP Sultangazi İlçe Binası’nda Başkan Murat Poyraz Önderliğinde yapıldı.

 

Toplantıya 200’ye yakın CHP Neferi katılım sağladı. Yaklaşık 3 saat süren toplantıda CHP Neferleri pırıl pırıl bakan gözlerini iktidara dikti. CHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Hülya Gür Güntaş’ta konuk olarak katıldı.

 

 

Toplantıda söz alan Murat Poyraz : “ Burada bizler parti içi meselelerimizi konuşmaya gelmedik. Kavgaları, örgüt içi mücadeleyi kongre salonunda sonlandırdık bildiğiniz üzere. Tek yürek tek yumruk olarak CHP ilçemizde parti içi Güç Birliğini sağladı. Burada ülkemizin, kentimizin ve ilçemizin sorunlarını tartışmaya geldik. Bu sorunlar üzerine CHP’nin Projeler Partisi olarak ‘neler yapabiliriz ?’ sorusuna yanıt bulmak için bir aradayız. Bizler güçlü olacağız, bir olacağız, diri olacağız. Seçim satında hep birlikte hareket edeceğiz. Kamu Kurum ve Kuruluşları ile koordineli yürüyeceğiz.

 

DSC_0215

 

Mücadelemizin temelinde 2019 Hedef İktidar Olmak Parolası yatıyor. Bizler önce ilçemizde Yerel Yönetimi almaya çalışacağız. AK Parti’nin güç kaybettiğini biliyoruz ve bu toplantıda çıkarımlar yapıp, çözümler ışığında yol haritası belirleyeceğiz. Amacımız CHP’nin iktidar olmasıdır. Hem ilçemizde hem kentimizde hem de ülkemizde Sosyal Demokrat anlayışın ışığında iktidara yürüyoruz. Bu kutlu yürüyüşe güç verdiğiniz için Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde CHP Neferleri olduğunuz için sizler ile gurur duyuyorum.” dedi.

 

Toplantıda söz alan CHP Neferleri iktidar yolunda neler yapılması gerektiği üzerine konuşmalar gerçekleştirdi ve toplantı son buldu.

 

 

2

3

DSC_0218

DSC_0219

DSC_0224DSC_0222

Genel - 17:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.