Açık
  • EURO 6.10
  • DOLAR 5.37

CHP’DE 2019 İÇİN GÜÇ BİRLİĞİ SAĞLANDI !..

Genel - 4 Ocak 2018 23:07 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

 

CHP Sultangazi İlçe Örgütü’nde özlenen tablo bu akşam objektiflere yansıdı. 4. Olağan Kongreden zaferle çıkan Beyaz Liste ve Başkan Murat Poyraz’ı rakibi Kırmızı Liste destekçileri ve Başkan Adayı Bezat Ünal İlçe Binasında ziyaret edip hayırlı olsun dedi. 2019 için Güç Birliği yapan CHP Sultangazi’nin Neferleri gözlerini iktidar hedefine dikti.

 

 

CHP Sultangazi İlçe Örgütü’nde Güç Birliği sağlandı. Kongreden zaferle çıkan Başkan Murat Poyraz ve ekibini rakibi Başkan Adayı Bezat Ünal ve destekçileri İlçe Binasında ziyaret etti. Hayırlı olsun ziyareti sırasında Başkan Adayı Ünal CHP için birlikte çalışacaklarını ifade edip ; “ 2019’un birlikteliğin önemini biliyoruz. Partimizin iktidar olması için herkes elini taşın altına koyup çalışacak. Seçim satında beraber olacağız ve birlikte omuz omuza mücadele edeceğiz. ” dedi.

 

1

 

İlçe Başkanı Murat Poyraz’da kongre sürecinin geride kaldığını ifade edip birlikte mücadelenin şart olduğunu vurguladı ve şunları söyledi : “ Sizler yoksanız bizim partimiz olmayacaktır. Örgütümüz olmayacaktır. CHP için sizlerin olmanız gerekli, Kadınlarımızın Çocuklarımızın bizlere ihtiyacı var. İktidar olmak için birlikte olmalıyız. Güç birliği yapmalıyız. Birbirimizi desteklememiz gereklidir. Kongremizi geride bıraktık artık yarından tezi yok saha çalışmalarına başlayacağız. Süreci görüyoruz. 2019 bizim için çok önemli. Çok zor bir bölgedeyiz. 1989 sürecine benzetiyorum bu süreci. Gelip bizleri onurlandırdınız. Burası hepimizin evi ve yeridir. Kapıdan içeri giren başımın üstünde yeri vardır. Ben burada CHP’nin askeriyim ve hizmetkârıyım. Ülkemiz için neler gerekiyorsa çalışacağız. Beşiktaş Belediyemizi görevden aldılar bu süreç hepimizi etkileyecektir. Hep birlikte olup mücadele zamanıdır.

 

CHP Sultangazi’nin Neferleri 2019 için Güç Birliği yaparak birlikte mücadele sözü verdikten sonra ziyaret son buldu.

 

2

2_

4

DSC_0185

DSC_0186

DSC_0207

DSC_0208

DSC_0212

3

DSC_0218DSC_0226

Genel - 23:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.