10° Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 6.07
  • DOLAR 5.34

GASPÇI SAHTE POLİSLER İŞ BAŞINDA !..

Genel - 28 Kasım 2017 02:56 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

 

Sultangazi’de Gaspçı Sahte Polis dehşeti yaşandı. Kendilerine Polis süsü veren ve ellerine aldıkları tabanca ile İsmetpaşa Mahallesinde ki inşaata giren Turan T. ve Enes T. inşaatta kalan iki Afgan uyruklu göçmeni gasp etti. Asayiş Büro Polisi operasyon başlattı ve saldırganlardan biri yakalanarak adalete teslim edildi.

 

 

Sultangazi İsmetpaşa Mahallesi’nde Sahte Polisler Gasp Terörü estirdi. Gündüz vakti Gazi Mustafa Kemal Caddesi numara 56’da ki inşaata giren Turan T. ve Enes T. inşaatta kalan. işçilik yapan, Afgan Uyruklu Bereketullah Khan ve Vahap Khan’a silah gösterip polis olduklarını söyledi. Afgan göçmenlerin sözde üst aramasını yapan iki Gaspçı Sahte Polis mağdurların 1400 TL ve cep telefonlarını zorla aldı.

 

Bu sırada inşaata giren bir vatandaş durumdan şüphelendi ve gaspçılara tepki gösterdi. Paniğe kapılan iki saldırgan ellerinde ki cep telefonlarını atıp kaçmaya başladı. Vatandaşlar Turan T.’yi yakalayıp olay yerine gelen Sultangazi Asayiş Bürosu Dedektiflerine teslim etti. Operasyon başlatan polis kaçan zanlının sabıkalı Gaspçı Enes T. olduğunu belirledi ve zanlının peşine düştü.

 

Sultangazi Emniyet Müdürlüğünde ki sorgusunun ardından Turan T. sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

99

Genel - 02:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.