11° Sisli
  • EURO 6.08
  • DOLAR 5.37

CHP’Lİ İLGEZDİ’NİN 13 MİLYON TL’LİK LÜKS DAİRELERİ GÜNDEM OLDU !..

Foto Galeri - 30 Haziran 2015 14:33 A A

Yemin töreninde sol yumruğunu havaya kaldıran CHP İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi’nin; Kadıköy Bağdat caddesinde Four Winds Residence’dan aynı gün 20 Haziran 2014 tarihinde 3 ayrı lüks daire aldığı ortaya çıktı. CHP’li Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin eşi olan Gamze Akkuş İlgezdi’nin, diş hekimi olmasına rağmen 5 milyon dolarlık (13 milyon 331 bin TL) 3 daireyi satın alması kafa karıştırdı.

 

 

EN DÜŞÜK DAİRE 1.5 MİLYON DOLAR

Gamze Akkuş İlgezdi’nin, Kadıköy’ün en lüks rezidansından 349.79, 155.06 ve 151.46 metrekarelik üç daireyi nasıl aldığı merak ediliyor. Four Winds Residence’da en düşük dairenin 1.5 milyon dolar olduğu ifade ediliyor. İlgezdi’nin, üç daireyi birleştirerek tek daireye dönüştürdüğü öğrenildi. Rezidansda; sudaki kloru nötralize ederek, cildi gençleştiren C vitaminli duşlar, SPA ve Türk hamamı bulunuyor.

 

 

İLGEZDİ: KONUT VE MÜLK SAHİBİ OLMAK YASALARA AYKIRI DURUM DEĞİL

Gamze Akkuş İlgezdi, 657’ye bağlı devlet memuru olduğunu belirterek, “Bütün mal varlığımızı İçişleri Bakanlığı’na bildirmek zorundayız. Daireyi kaça aldığım bütün kayıtlarda yer alıyor. Konut ve mülk sahibi olmak yasalara aykırı durum değil” dedi.

 

 

“SOL KİMLİĞİMLE PARLAMENTODA OLACAĞIM”

CHP’li Gamze Akkuş İlgezdi, yemin töreninde sol yumruğunu havaya kaldırması hakkında Cumhuriyet gazetesine açıklamada bulunmuş ve “Aidiyetim nedeniyle, sol kimliğimle parlamentoda olacağım için, ‘ille de sol’ dediğim için, daha solda bir CHP istediğim için sol yumruğumu kaldırdım. Güçlü sağ var. Ama ne yazık ki çok uzun süredir ülkemizde güçlü bir sol yapılanma yok . Artık bunun zamanı geldi. Parlamentoda güçlü bir sol olmalı” demişti.

 

 

“GEZİ DİRENİŞİ ÖNCÜLÜK YAPMIŞTIR”

Gezi eylemlerine destek veren İlgezdi; “68 hareketinden Gezi Direnişine bütün gençlik hareketleri toplumlardaki anlamlı değişimlerin öncülüğünü yapmıştır ve yapmaktadır. (…) Gezi’de gördük ki gençler, düşünüyor, sorguluyor, bu ülkenin geleceği için kaygılanıyordu. Aslında gençler hiç de apolitik değillermiş. Gençlere bir özür borçluyuz” demişti.

 

 

REZİDANS, BAĞDAT CADDESİNİN MERKEZİ’NDE!

Gamze Akkuş İlgezdi’nin üç daire satın aldığı Four Winds Residence; Kadıköy Bağdat Caddesi’nin merkezinde yer alıyor.

 

 

Four Winds Projesi, tarihi yarım adadan Prens Adaları’na kadar uzanan manzarasıyla 44 dönüm arazi üzerine kuruldu. Bölgede en yüksek yapılardan biri olan Four Winds Projesi, 4 bloktan ve toplam 500 daireden oluşuyor. 4+1, 3+1 ve 2+1 daire tiplerinin mevcut olduğu projede, metrekareler 117 ile 350 metrekare arasında değişiyor. Projede fiyatlar ise 1.500.000 dolar ile 2 milyon 900 bin dolar arasında.

 

 

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu ve ekibi, kişiye özel sağlık hizmetlerinden, kişiye özel fitness eğitmenliğine kadar birçok hizmeti residence sakinlerine özel sunuyor.

 

 

REZİDANS AYRICALIĞI

Four Winds’da sunulan hizmetler şunlar:

l Daha sağlıklı ve zinde bir yaşam sağladığı ileri sürülen su filtreleme ayrıcalığıyla Alkali Su

l Sudaki kloru nötralize ederek, cildi gençleştirdiği söylenilen C vitaminli duşlar

l Spor Kulübü

l Yaz-kış kullanılabilen ısıtmalı açık yüzme havuzu

l SPA ve Türk Hamamı

l Çocuk oyun odası

l Son teknoloji ile donatılmış Business Center

l Stay Well konsepti sunulan özel hizmetler

l Aktif hayat için kişiye özel Fitness / Pilates / Yoga danışmanlığı

l Kişiye özel diyetisyen hizmetler

l İntermed işbirliği ile laboratuvar hizmetleri

l Hemşire hizmetleri

l Wellness Concierge / Wellness seminerleri

l Medikal spa

l Güzellik ve estetisyen desteği

l Evde bakım ve doktor randevuları hizmeti / ev doktoru organizasyonu

l Sağlıklı mutfak okulu ve sağlıklı yemek kursları

l Özel diyetisyenler denetiminde her öğün için özel ve sağlıklı lezzetler!…

 

 

1435559487538

Foto Galeri - 14:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.