13° Hafif yağmur
  • EURO 6.12
  • DOLAR 5.33

BAŞKAN ÖZDEMİR İSYAN ETTİ : “SULTANGAZİ’NİN ELEKTRİK ÇİLESİ NE ZAMAN BİTECEK ! “

Genel - 3 Şubat 2015 19:31 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

Sultangazi İsmetpaşa ve Sultançiftliği Mahallelerindeki elektrik kesintileri esnafı ve mahalle sakinlerini çileden çıkartıyor.

 

 

 

Sultangazi İsmetpaşa ve Sultançiftliği Mahallelerindeki elektrik kesintileri esnafı ve mahalle sakinlerini çileden çıkartıyor. Dün sabah saatlerinde Ordu Caddesi üzerindeki yer altı yüksek gerilim hatlarında meydana gelen arıza nedeniyle iki mahallede 24 saat boyunca elektrik kesintisi yaşandı. İşyerlerinde jeneratör olmayan işletmeler mağdur oldu. Süpermarketlerde ki gıdalar bozuldu çok sayıda eve de elektrik verilmediği için binlerce Sultangazili çile çekti.

 

 

 

 

Merkez Parti İlçe Başkanı Hasan Basri Özdemir kesintiler ile ilgili şu açıklamayı yaptı : “ bakın bizlerinde burada işletmesi var ve 24 saat boyunca elektriklerimiz yok. İstanbul’un değişen ve gelişen ilçesine yakışmayan manzaraya karşı gerekli girişimlerde bulunduk, ilgili kurumları ikaz ettik ama taşeron firmaların işi ağırdan alması bizleri ve Sultangazilileri mağdur ediyor. Evlerde kombiler çalışmıyor , işletmelerde bilgisayarlar, makineler durmuş vaziyette. Vatandaşlar Parti Merkezimize gelip durumu bizlere şikayet ediyor. İlçemizin sorunlarını gerekirse Meclis gündemine taşıyacağız. Sorunların ilgili makamlar tarafından çözülmesini ve tekrarının olmamasını temenni ediyoruz.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Genel - 19:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.