-4° Parçalı az bulutlu
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

MÜDÜR DEMİR KÜÇÜK YÜREKLERİ FETHETTİ!

Manşet - 2 Aralık 2020 00:33 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

Corona virüs illetinin bitip okulları minik yavruların dolduracağı günler pek yakında. Pandemi tedbirleri kapsamında eğitim ve öğretim online sürerken okullarda da hummalı hazırlıklar devam ediyor. Kapılarını yeniden yüz yüze eğitime açacak olan eğitim kurumlarında kütüphaneler hazırlanıyor, bilgisayar ve bilim laboratuvarları özenle kuruluyor. Corona virüse rağmen pandemi tedbirleri eşliğinde eğitim, öğretim ve rehabilitasyon faaliyetlerini sürdüren özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde özel minik yavrular çok mutlu. Kurumları denetime çıkan Müdür Demir’e baba şefkati duyguları ile sarılan minikler Sultangazi’nin Başöğretmenine çiçekli çikolatalı sürpriz yaptı. Duygulandıran anların yaşandığı denetimlerde gözler corona virüsün biteceği günlere umutla bakıyor.

BİLİM YUVASI LABORATUVARLARINA KAVUŞUYOR!

 

Sultangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir’in ilk denetim adresi pandemi sonrasına hazırlanan Şehit Erhan Dündar Çok Programlı Anadolu Lisesi oldu. Müdür Demir’e okul denetimi sırasında Tecrübeli Eğitimci Okul Müdürü Aziz Yaman eşlik etti. Demir ve Yaman sınıfları gezdi, laboratuvarlarda ki cihazları inceledi.

Yapımı süren kütüphaneyi de denetleyen Müdür Demir, eğitimcilere kitap sayısının arttırılması talimatını verdi ve kütüphanenin kapılarının öğrenciler için sürekli açık tutulması tavsiyesinde bulundu.

MÜDÜR DEMİR’İN GÖREV AŞKI MUHTEŞEM

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir sabahın erken saatlerinde çıktığı okul denetimlerine bir dizi ziyaret de ekledi. Görevine aşkla sıkı sıkaya bağlı olan Müdür Demir ilçenin kanaat önderleri, muhtarları ve siyasetçileri ile de bir araya geldi.

GAZİ MAHALLESİ MUHTARINA NEZAKET ZİYARETİ

 

Müdür Demir Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan’ı muhtarlık makamında ziyaret etti. Müdür Demir ve Muhtar Doğan mahallede bulunan okullar için fikir alışverişinde bulundu. Sağlıklı eğitim ve öğretim için yapılması gerekenleri konuşan Demir ve Doğan, yüz yüze eğitim başladığında pandemi kurallarına uyularak minik yavruların geleceği için büyük veli toplantıları organize etmek adına fikir birliğine vardı.

ZÜBEYDE HANIM MAHALLESİ’NDE EĞİTİM VE ÖĞRETİM ATILIM OLACAK

 

Sultangazi’nin Başöğretmeni Demir Zübeyde Hanım Mahallesi Muhtarı Eyüp Bulut’a da dostluk ziyareti gerçekleştirdi. Mahallede bulunan okulların pandemi sonrasına hazırlıkları noktasında Demir’in görüşlerine başvurduğu Muhtar Bulut eğitim ve öğretimin laboratuvarlarla desteklenmesini istedi. Müdür Demir’de Muhtar Bulut’un minik yavrular adına taleplerini not aldı, eğitim ve öğretimde atılım gerçekleştirecekleri sözünü verdi.

Ak Parti eski Meclis Üyesi İsrafil Taşçı ile Zübeyde Hanım Mahallesi sokaklarında Sultangazi Belediyesi’nin kurduğu sportif faaliyet merkezlerini gezen Müdür Demir okullara kapalı spor salonu yaptırmak için çaba göstereceklerini dile getirdi.

GAZİ CEMEVİ’NDEKİ EĞİTİM, ÖĞRETİM VE KÜLTÜREL FAALİYETLER DAHA FAZLA DESTEKLENECEK

 

Ziyaretlerini sürdüren Müdür Demir, Gazi Cemevi’ni ziyaret etti. Cemevi Başkanı Hıdır Karataş ve Gazi Mahalleli Kanaat Önderleri tarafından konuk edilen Müdür Demir corona virüs illetinin bittiği gün cemevindeki eğitim, öğretim ve kültürel faaliyetlerin daha fazla destekleneceği sözünü verdi.

Başkan Karataş’ta Müdür Demir’i kapıya kadar uğurlayarak ziyaretten memnuniyetini dile getirdi.

ÖZEL DURU’NUN FAALİYETLERİ TAKDİR TOPLADI

 

Müdür Demir Esentepe Mahallesi’nde bulunan Özel Duru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde denetim gerçekleştirdi. Pandemi gölgesinde faaliyetlerini sürdüren kurumu denetleyen Demir’e kurum sahibi Cüneyt Karakaya eşlik etti. Merkezde eğitim ve öğretim gören miniklerle buluşan Müdür Demir, fizik tedavisi gerçekleştirilen minik yavrulara da sürpriz yaptı.

Özel çocukların baba şefkati duyguları ile sarıldığı Müdür Demir ziyaretten memnun kalarak kurumdan ayrıldı.

ÖZEL İLGİ’DE ÖZEL MİNİKLER ÖZEL İLGİ GÖRÜYOR

 

Sultangazi’nin Başöğretmeni İbrahim Demir Esentepe Mahallesi’nde bulunan Özel İlgi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nin denetimini gerçekleştirirken minik yavruların çiçekli ve çikolatalı sürprizi ile karşılaştı.

Özel çocukların derslerine konuk olup onlara sürpriz yapan Müdür Demir, ziyaret sonrasında özel çocukların çiçek takdimi ve çikolata ikramı ile mutlu oldu.

Kurumdaki eğitim, öğretim ve rahabilitasyon faaliyetlerini Kurum Sahibi İrfan Akşahin ve Kurum Müdürü Suna Ateşci nezaretinde denetleyen Müdür Demir “Özel İlgi’de özel çocuklarımız özel ilgi görüyor, teşekkür ediyoruz!” söylemi ile eğitimcileri takdir etti.

 

Ziyaretlerden fotoğraf kareleri;

 

Manşet - 00:33 A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  DİYARBAKIR’DAN SELAM VAR!
  GAZETECİ ENGİN BELLİ’NİN KALEMİNDEN   Türkiye Değişim Partisi’nin (TDP) Lideri Mustafa Sarıgül ile geçtiğimiz akşam yaptığımız zoom üzerinden basın buluşması sonrası Diyarbakır Gazetesi’nin İmtiyaz Sahibi Serkan Genç aradı. Kendisi bizimle tanışmak istemiş. Şeref duyduk ve mutlu olduk. Diyarbakır’dan aranmak gururlandırdı bizi. Diyarbakır’ın özgür ve tarafsız sesi Serkan kardeşimiz siyasette de emin adımlarla yol yürüyen bir […]
 • 02
  BAŞKAN TURAN’DAN İŞÇİLERE MORAL DESTEĞİ!
  HABER: ENGİN BELLİ   Kar yağışının İstanbul’u etkisi altına aldığı şu günlerde Fatih’in sokaklarında canla başla çalışan Fatih Belediyesi’ne bağlı karla mücadele ekiplerine moral desteği Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan’dan geldi. Sokaklarda Fatihlilerin hizmetinde karla mücadele eden ekipleri ziyaret eden Başkan Turan işçilere moral desteği verdi. Kar yağışının etkisini en az hissettirdiği denize yakın […]
 • 03
  SULTANGAZİ KAR SINAVINDA BAŞARILI OLDU!
  HABER: ENGİN BELLİ   Karın yoğun olarak yağdığı ilçelerin başında gelen Sultangazi’de hayat olumsuz etkilenmedi. Gerek iş makineleri ile küreme yapan, tuzlama gerçekleştiren ve karla mücadele timleri ile sokaklarda çalışma yürüten, gerek sokak hayvanlarına mama dağıtan ve yardıma muhtaç insanlara el uzatan Sultangazi Belediyesi kar sınavında başarılı oldu. Karın çile değil keyif olduğu ilçe Sultangazi’de […]
 • 04
  BEYAZ ÖRTÜ İSTANBUL’U GELİN GİBİ SÜSLEDİ
  HABER: ENGİN BELLİ   İstanbul’a beklenen kar nihayet yağdı. Sibirya üzerinden gelen soğuk hava dalgası ile birlikte kar yağışı denize yakın ilçelerde düşük yoğunlukta olurken, kuzey ve iç ilçelerde ise yoğun yağış yaşandı. Beyazın büyüsüne kapılan vatandaşlar ise kartpostal gibi kareleri yakalamak için sokaklara çıktı. Çocukların kartopu savaşları yaptığı hafta sonunda renkli görüntülerde oldu. İBB, […]
 • 05
  İSTANBUL’A KAR GELDİ!
  HABER: ENGİN BELLİ   Sibirya üzerinden gelen soğuk hava dalgası İstanbul’a ulaştı. Kenti etkisi altına alan kar yağışı ile denizden uzak kimi ilçeler beyaza büründü. Sultangazi’de öğlen saatlerinde başlayan kar yağışını fırsat bilen çocuklar ise sokak aralarında kartopu oynayarak karın tadını çıkarttı. İBB, Fatih Belediyesi ve Sultangazi Belediyesi başta olmak üzere yerel yönetimlerin karla mücadele […]