15° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /home2/u5973906/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

CHP FATİH GÖNÜL SOFRASI KURDU

Manşet - 3 Haziran 2019 17:32 A A

HABER: ENGİN BELLİ

 

Ramazan’ı Şerif’in sonuna geldiğimiz şu günlerde CHP Fatih İlçe Başkanlığı Fatihliler ile Gönül Sofrası’nda iftar yapmanın mutluluğunu yaşadı. CHP Fatih İlçe Başkanı Gökhan Gençel himayesinde gerçekleştirilen iftar programında Fatihliler huşu içerisinde iftar açtı.

 

CHP Fatih İlçe Başkanlığı Kariye Parkında her yıl düzenlediği gelenekselleşen iftar programını gerçekleştirdi. Fatihliler ile Gönül Sofrasında bulaşan CHP’liler huşu içerisinde iftar açmanın mutluluğunu yaşadı.

 

Sarıyer Belediyesi’nin sponsorluğunda gerçekleştirilen ve yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı iftar programına CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, CHP İstanbul Milletvekili Gökhan Zeybek, Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, İzmir Milletvekili Özcan Purçu, Antikapitalist Müslümanların Lideri İslam Eliaçık, HDP Fatih İlçe Başkanı Osman Ünal, CHP İl Başkan Yardımcısı Yeter Büyükdurmuş, Muradiye Albayrak Şit ve Gürsel Yeter, Eski İlçe Başkanı Turan Durmuş, Fatih Belediye Başkan Adayı Soner Özimer, Zeytinburnu Belediye Başkan A. Adayı Mithat Şahin, CHP Fatih Belediyesi Grup Başkan Vekili ve İBB Meclis Üyesi Kazım Akşahin, Meclis Üyesi Ersin Çolak ve İsmail Şahin, Eski Milletvekili Çetin Soysal ve Ramis Topal, Şişli Belediye Meclis Üyesi Hacer Fago, Oy ve Ötesinden Yasemin Somuncu, Mahalle Muhtarları, STK Temsilcileri ve çok sayıda Fatihli katıldı.

Dualar eşliğinde yapılan iftar sonrası konuşma yapan CHP Fatih İlçe Başkanı Gökhan Gençel özetle; “Bu ülkede hak, hukuk ve adalete ihtiyacımız var. Bu ülkede insanların haklarının yenilmediği bir günleri düşlüyoruz. Her şeyin çok güzel olacağı günlere ihtiyacımız var. Bizler inanıyoruz ki o güzel günler yakın. Bu kıymetli Kadir Gecesinde birlik ve beraberlik içinde iftarımızı yaptık. Katılım sağladığınız için teşekkür ederim. Bayramınızı tebrik ederim.” dedi.

 

Manşet - 17:32 A A
BENZER HABERLER