11° Sisli
  • EURO 6.08
  • DOLAR 5.37

GAZİ MAHALLESİ’NDE KÜFÜR CİNAYETİ !..

Genel - 17 Kasım 2017 12:10 A A

HABER : ENGİN BELLİ

 

 

Sultangazi Gazi Mahallesi’nde dün gece küfür cinayeti işlendi.

 

Mahalle sakini Bülent Köygülü aralarında akrabası Ali Selvi’nin de bulunduğu bir grup arkadaşı ile birlikte İstiklal Caddesi sonunda bulunan Çınar Kanat Restorana gitti. Restoranda yemek yiyip alkol tüketen 6 kişilik arkadaş grubu bir süre sohbet etti. Yemek sonunda arkadaş grubu evlerine gitmek için restoranın kapısına yönelmişti ki Köygülü ile Selvi alkolün verdiği etki ile bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışmaya başladı. İkilinin sözlü tartışması Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde bulunan Munzur Restoran önünde kavgaya dönüştü. Araya girenler ikiliyi ayırmayı başaramadı. Köygülü, Munzur Restoranın güvenlik kameralarına da yansıyan görüntülerde Selvi’ye bağırıyor, küfür ediyor ve kendisini tutanları aşıp yumruk atıyor.

 

Yumruklanan Selvi, 1279 sokağın başında eline geçirdiği bıçakla Köygülü’nü göğsünden bıçakladı. Yaralanan genç adam kanlar içerisinde yere yığılırken çevreden yetişenlerin yardımı ile hastaneye götürüldü. Köygülü tüm müdahalelere rağmen hayata tutunamadı.

 

cats

 

Olaydan sonra cinayet işlediğinin farkında olmayan Selvi ve olayı gören beraberinde ki arkadaş grubu Asayiş Bürosu Polisleri tarafından gözaltına alındı. Selvi cinayet işlediğini polis merkezinde öğrendi. Cinayet şüphelisi Selvi, Asayiş Büroda ki sorgusunun ardından adli makamlara sevk edildi.

 

CİNAYETTEN DAKİKALAR ÖNCE BÖYLE KAVGA ETMİŞLER 

 

 

ZANLI ALİ SELVİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

 

 

Ekran Alıntısı

Genel - 12:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.