AK PARTİLİ CEYHAN’DAN CHP’LİLERE SİTEM VAR !..

AK PARTİLİ CEYHAN’DAN CHP’LİLERE SİTEM VAR !..

ÖZİMER “FATİH’TE EFSANE YAZACAĞIZ!..” DEDİ

ÖZİMER “FATİH’TE EFSANE YAZACAĞIZ!..” DEDİ

DEV BÜTÇEYE CHP’DEN RET AK PARTİ’DEN EVET !..

DEV BÜTÇEYE CHP’DEN RET AK PARTİ’DEN EVET !..

ŞIP ŞAK MECLİS 3 BUÇUK DAKİKA SÜRDÜ !..

ŞIP ŞAK MECLİS 3 BUÇUK DAKİKA SÜRDÜ !..

CHP’Lİ ÖZİMER SÖZÜNDE DURDU VE İSTİFA ETTİ !..

CHP’Lİ ÖZİMER SÖZÜNDE DURDU VE İSTİFA ETTİ !..

LİDERİMİZE SÖZ VERDİK TUTACAĞIZ !..
LİDERİMİZE SÖZ VERDİK TUTACAĞIZ !..

HABER: ENGİN BELLİ     Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel 18 Şubat tarihinde himayesinde gerçekleştirilecek “ Büyük Üye Katılımı Toplantısı ” öncesi Gazetemize açıklamalarda bulundu.     Sultangazi’de ki Ülkücülerin Lideri olan Başkan Özel : “ Hepimizin bildiği üzere bazı muhalefet cephesi mensupları tarafından hareketimize yönelik sözlü saldırılar var. Bizler önceki haftalarda […]

24900157_2108134232809008_8173676780189242452_n

HABER: ENGİN BELLİ

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel 18 Şubat tarihinde himayesinde gerçekleştirilecek “ Büyük Üye Katılımı Toplantısı ” öncesi Gazetemize açıklamalarda bulundu.

 

 

Sultangazi’de ki Ülkücülerin Lideri olan Başkan Özel : “ Hepimizin bildiği üzere bazı muhalefet cephesi mensupları tarafından hareketimize yönelik sözlü saldırılar var. Bizler önceki haftalarda Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyimizi makamında ziyaret etmiştik. Sayın Devlet Beyimiz MHP’nin Genel Başkanıdır ancak Türk Dünyası’nın da Lideridir. Bunu kimse unutmasın. Liderimizin teşkilatımıza bir talimatı oldu. Güçlenin dedi. Biz onun bu sözüne karşılık verdik. Sözümüzü tutacağız. Kurmay kadromuz çalışıyor. Sabahlara kadar listeler hazırlanıyor. Biz MHP Sultangazi İlçe Başkanlığı olarak muhalefet cephesi tarafından dillendirilen bu iddialara “ Büyük Üye Katılımı Toplantısı ” ile kesin ve net cevap vereceğiz. Yüce Allah’ın izniyle 18 Şubat 2018 tarihinde Hareketimizin gür sesi Ali Kınık ülküdaşımızın sahne alacağı Partimize üye olan Ülküdaşlarımızın onuruna büyük üye katılım şölenimiz olacaktır. Siz kıymetli Gazetecilerin aracılığı ile ilam etmek gerekir ise biz MHP’ye yüzlerce taze kan taşıyacağız. Yüzlerce Vatan sevdalısını MHP üyesi yapıp, siyaset arenasında hiç olmamış Sultangazililere MHP rozeti takacağız. Sayı vermek gerekir ise 2 bin yeni üye MHP’ye katılacaktır. Biz var isek Vatan için varız Millet için varız. Siyasi show değil Vatan için Gövde Gösterisi yapacağız. Evet biz Gövde Gösterisi yapacağız. Dostlara güven düşmanlarımıza ise MHP’yi eleştirirken bir kez daha düşünmeleri gerektiğini göstereceğiz. MHP vardı, var, var olacaktır. Kutlu davamız yaşasın. Şimdiden katılımınız ve destekleriniz için Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı adına teşekkür eder en derin saygılarımı sunarım.” konuşmasını yaptı.

 

4426733349_10213350890160204_4010393508024847805_n

  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz