AK PARTİLİ CEYHAN’DAN CHP’LİLERE SİTEM VAR !..

AK PARTİLİ CEYHAN’DAN CHP’LİLERE SİTEM VAR !..

ÖZİMER “FATİH’TE EFSANE YAZACAĞIZ!..” DEDİ

ÖZİMER “FATİH’TE EFSANE YAZACAĞIZ!..” DEDİ

DEV BÜTÇEYE CHP’DEN RET AK PARTİ’DEN EVET !..

DEV BÜTÇEYE CHP’DEN RET AK PARTİ’DEN EVET !..

ŞIP ŞAK MECLİS 3 BUÇUK DAKİKA SÜRDÜ !..

ŞIP ŞAK MECLİS 3 BUÇUK DAKİKA SÜRDÜ !..

CHP’Lİ ÖZİMER SÖZÜNDE DURDU VE İSTİFA ETTİ !..

CHP’Lİ ÖZİMER SÖZÜNDE DURDU VE İSTİFA ETTİ !..

CUMHURİYET ÇINARI DEVRİLDİ !..
CUMHURİYET ÇINARI DEVRİLDİ !..

HABER: ENGİN BELLİ     Cumhuriyet Değerlerine sıkı sıkaya bağlı, Yüreğinde Vatan ve Millet Sevgisi olan dahası Atatürkçü Kimliğinden bir an olsun ödün vermeyen Fatih’in Cumhuriyet Çınarı Hasan Ziya Soylu 88 yaşında hayata gözlerini yumdu.     Devlet Demiryolları Sirkeci Garı’nın eski Müdürü Hasan Ziya Soylu, bir süredir kalp rahatsızlığı nedeniyle Bezmialem Üniversite Hastenesi’nde Kardiyoloji bölümü yoğun […]

HABER: ENGİN BELLİ

 

 

Cumhuriyet Değerlerine sıkı sıkaya bağlı, Yüreğinde Vatan ve Millet Sevgisi olan dahası Atatürkçü Kimliğinden bir an olsun ödün vermeyen Fatih’in Cumhuriyet Çınarı Hasan Ziya Soylu 88 yaşında hayata gözlerini yumdu.

 

 

Devlet Demiryolları Sirkeci Garı’nın eski Müdürü Hasan Ziya Soylu, bir süredir kalp rahatsızlığı nedeniyle Bezmialem Üniversite Hastenesi’nde Kardiyoloji bölümü yoğun bakın servisinde tedavi görüyordu. Cumhuriyet Çınarı Soylu yaşama tutunamadı ve 7 Nisan tarihinde akşam saatlerinde fenalaşarak hayata elveda dedi.

 

 

Merhum Soylu çevresinde Atatürkçü kimliği ile tanınıyordu. 88 yaşında Cumhuriyet Çınarı olan Hasan Ziya Soylu Kilis doğumlu ve gençlik yıllarını İzmir’de geçirmiş bir isim. 42 yıllık TCDD hizmetinin 25 yılını Sirkeci Gar Müdürü olarak tamamladı. Evli, 3 çocuk ve 5 torun sahibi Merhum Soylu, 45 yıldır Haseki Sultan Mahallesi’nde yaşıyordu.

 

 

Fatih’in Cumhuriyet Çınarı Soylu, Fatih Belediyesi CHP Grubu Meclis Üyesi Fazıl Uğur Soylu’nun da babası.

 

 

Yaşamını Atatürk İlke ve İnkılapları ışığında sürdüren, sözde değil özde Kemalist olan Merhum Soylu için 8 Nisan Pazar günü Fatih Cami’nde öğlen namazına müteakiben cenaze merasimi düzenlendi.

 

12919656_10154074716748537_2815842001581445281_n

 

MEKANIN CENNET OLSUN ASIRLIK ÇINAR !..

 

 

Merhum Soylu’ya ailesi, akrabaları ve sevenleri cenaze namazının ardından elveda dedi. Bizlerde İstanbul Manşet ve Haber Ekspress Gazetesi Ailesi olarak Merhum Soylu’ya Allah’tan rahmet ve başta Meclis Üyesi Fazıl Uğur Soylu olmak üzere yakınlarına, sevenlerine baş sağlığı, sabır diliyoruz.

 

1

10320466_10152386289918537_3584859524014947695_n

  • Etiketler
  • Yorumla
KÖŞE YAZARLARI
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz